REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO TYCHY

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego TychyW naszym zakładzie centralnym realizujemy szereg usług na rzecz naszych kontrahentów, spośród których

regeneracja koła dwumasowego

jest jedną z popularniejszych czynności. Jeżeli zamieszkujesz Tychy i również Ciebie ten temat może dotyczyć, zapraszamy do lektury treści na naszych stronach i kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu. W codziennej pracy wykorzystujemy bardzo bogaty park maszynowy, do wszelkich napraw stosujemy tylko i wyłącznie komponenty oraz części zamienne o bardzo wysokiej jakości, a nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

W branży regeneracyjnej działamy już od bardzo długiego okresu czasu i w związku z tym mamy olbrzymie doświadczenie w zakresie świadczonych przez nas usług. Potwierdzeniem tego są nie tylko tysiące zadowolonych Klientów, ale również liczne współpracujące na bieżąco z nami warsztaty samochodowe oraz autoryzowane serwisy znanych w naszym kraju marek.

Jeżeli obawiasz się, że układ sprzęgła Twojego samochodu również wymaga uwagi, proponujemy skontaktować się z nami, a my polecimy Ci dobrego mechanika zlokalizowanego blisko miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu cała operacja będzie dla Ciebie łatwa i wygodna.

Regeneracja koła dwumasowego pozwoli na to, aby podzespół ten odzyskał pełną sprawności i walory techniczne części fabrycznie nowej. Potwierdzeniem tego jest pisemna gwarancja, która nie obejmuje limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania.

Jeżeli zamieszkujesz Tychy i chciałbyś skorzystać z

regeneracji koła dwumasowego

w naszym zakładzie, to ze swoją dwumasą przyjechać do Katowic, gdzie swoją siedzibę ma współpracująca z nami firma przewozowa.

Wspominamy o tym dlatego, że oprócz możliwości samodzielnego przyjazdu do naszego zakładu ze swoją dwumasą lub zamówienia kuriera, który z kolei przyjedzie po przesyłkę pod dowolnie wskazany adres, można również dla przyspieszenie czasu trwania całej operacji samodzielnie dostarczyć przesyłkę z prawidłowo zapakowaną dwumasą bezpośrednio kurierowi.

Wariant ten polecamy szczególnie posiadaczem samochodów firmowych, którym zależy na czasie i chcieliby całą operację zrealizować w jak najkrótszym czasie. Oczywiście wszystkie opcje związanych z przywiezieniem do nas swojej dwumasy dostępne są u naszych specjalistów, którzy pod podanym na stronie numerem telefonu udzielą wszelkich wyczerpujących informacji.
  • zregenerowane koło dwumasowe 4

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011