REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO WADOWICE

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego WadowiceKażdy kierowca interesujący się tematem, jakim jest

regeneracja koła dwumasowego

kontaktując się z naszymi specjalistami oczekuje uzyskania wszelkich szczegółowych informacji w tym zakresie. Ponieważ wiele pytań powtarza się, dlatego niektóre istotne informacje umieszczamy na naszej stronie. W pierwszej kolejności zwracamy uwagę, że żywotność koła dwumasowego po naszej regeneracji jest na poziomie żywotności podzespołu fabrycznie nowego. Z tego właśnie względu gwarancja, którą udzielamy jest wystawiana na okres jednego roku lub dwóch lat w zależności od marki samochodu i nie obejmuje limitu kilometrów w czasie jej trwania. Do wszystkich naszych prac wykorzystujemy specjalistyczne maszyny i urządzenia, a podzespoły montowane podczas regeneracji są fabrycznie nowe i pochodzą od renomowanych wytwórców produkujących części również dla firma wytwarzających koła dwumasowe. W kwestii możliwości skorzystania z naszych usług proponujemy szereg różnych wariantów, gdyż mamy świadomość tego, że każdy przypadek może być inny i każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny. Z tego właśnie względu warto jest w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu, którzy zawsze bardzo chętnie udzielą dalszych szczegółowych informacji w tym właśnie zakresie.

Wielu kierowców, w przypadku których

regeneracja koła dwumasowego

powinna zostać wykonana zastanawia się także nad możliwością kupna używanej dwumasy. Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia z całą pewnością możemy stwierdzić, że wyjście takie nie rozwiąże na długo problemu, gdyż każde koło dwumasowe podczas pracy ulega naturalnemu procesowi zużycia. Kupując więc podzespół na szrocie lub z samochodu powypadkowego nabywamy element który jest już w jakimś stopniu zużyty. W wielu przypadkach okazuje się, że koło takie jest bardziej wyeksploatowane, niż nasze dotychczasowe. Oznacza to, że wcale naszego problemu nie rozwiążemy, lecz jedynie wydane niepotrzebnie pieniądze, a kłopot wkrótce powróci. Jeżeli zależy nam na długiej żywotności koła dwumasowego, to możemy zaproponować tylko i wyłącznie dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest zakup dwumasy fabrycznie nowej, niestety jednak w wielu przypadkach koszt takiego podzespołu jest znaczny. Drugim wyjściem rozwiązującym problem jest skorzystanie z naszych usług regeneracyjnych. Gwarancja, którą udzielamy obejmuje okres roku lub dwóch lat i nie ma żadnego limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Naszymi Klientami są nie tylko kierowcy indywidualni, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy. Powyższe argumenty jednoznacznie wskazują, że korzystanie z naszych usług regeneracyjnych jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla posiadaczy samochodów. W celu uzyskania szeregu dalszych istotnych informacji lub wyboru wariantu realizacji usługi, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011