Regeneracja maglownic Wałbrzych

tel. 782 026 726
Jesteśmy w Twoim mieście!
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00-18.00 i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
Jak możemy rozwiązać Twój problem z maglownicą?
Dostępne od ręki zregenerowane maglownice na wymianę do zdecydowanej większości marek i modeli aut na rynku.

Twoje auto spędzi u mechanika jedynie 2-3 godziny.
Gwarancja bez limitu kilometrów w czasie jej trwania.

Żywotność maglownicy po regeneracji jest zbliżona do żywotności maglownicy fabrycznie nowej.

Regeneracja maglownic WałbrzychW naszym zakładzie centralnym możemy zaproponować Państwu realizowanie różnego rodzaju czynności naprawczych w odniesieniu do wielu komponentów samochodowych.

Regeneracja maglownicy

i pompy wspomagania jest jedną z częściej wybieranych przez kierowców usług z uwagi na fakt, że przekładnia kierownicza znajduje się w każdym pojeździe bez względu na jego typ, rodzaj i zastosowanie.

Oprócz tego w naszym zakładzie centralnym regeneracji poddajemy koła dwumasowe wraz z kompletnymi układami sprzęgła, a także konwertery, czyli sprzęgła hydrokinetyczne wykorzystywanych w samochodach posiadających automatyczną skrzynię biegów.
  • regeneracja maglownic Wałbrzych
Realizacja czynności

regeneracyjnych

jest możliwa dzięki posiadaniu przez nasz zakład bardzo bogatego parku maszynowego i zatrudnianiu fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Wszelkie komponenty i części zamienne przez nas stosowane pochodzą od tych samych wytwórców, u których zaopatrują się producenci poszczególnych podzespołów. Dzięki temu gwarancja na każdą maglownicę i inne podzespoły nie obejmuje limitu kilometrów w czasie jej trwania.
Nasze usługi polecamy wszystkim zainteresowanym zamieszkującym miasta:

Zgorzelec, Dzierżoniów, Bolków, Strzelin, Złotoryja, Chojnów, Oława, Międzybórz, Głogów, Bierutów, Kłodzko, Wałbrzych, Kamienna-Góra, Lubań, Wrocław, Twardogóra, Prusice, Oleśnica, Milicz, Syców, Bolesławiec, Polkowice, Lubin, Trzebnica, Ścinawa, Jelenia-Góra, Żmigród, Legnica, Strzegom

Podzespoły opuszczające nasz zakład zawsze poddawane są końcowym testom i jedynie po ich pozytywnym zaliczeniu część taka może być przekazana odbiorcy.

Regeneracja maglownicy

w każdym przypadku kończy się tym, że uzyskujemy podzespół o pełnych walorach technicznych i o żywotności podobnej do żywotności przekładni fabrycznie nowej. Koszt natomiast takiego zabiegu jest znacznie niższy, niż cena zakupu

maglownicy

nowej.
gdzie zregenerować maglownicę w Wałbrzychu
regeneracja maglownic Wałbrzych
maglownica Wałbrzych
regeneracja maglownic Wałbrzych
co ile należy regenerować maglownicę Wałbrzych
cennik zregenerowania maglownicy w Wałbrzychu
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved