REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO WAŁBRZYCH

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego WałbrzychRegeneracja koła dwumasowego

jest jedną z usług, które oferujemy naszym klientom zamieszkującym Wałbrzych na terenie województwa dolnośląskiego. Oprócz tego jesteśmy w stanie pomóc z maglownicami oraz tylnymi belkami, które również regenerujemy w naszym zakładzie. Koło dwumasowe nazywane jest niekiedy dwumasą, a jak już wynika z samej nazwy tworzą je dwie ułożyskowane wzajemnie masy. Rolą tego podzespołu jest tłumienie drgań skrętnych generowanych przez silnik.

Dzięki temu praca jednostki napędowej jest stabilniejsza, a ewentualne drgania przez nią wytwarzane nie są przenoszone na nadwozie auta. Koło dwumasowe oprócz tego przyczynia się do płynnego przenoszenia momentu obrotowego z wału korbowego silnika na skrzynię biegów, przez co ten właśnie podzespół zyskuje na swojej dłuższej żywotności. Jedna z mas tworzących koło dwumasowe jest przykręcona na stałe do wału korbowego, druga natomiast współpracuje z tarczą i dociskiem.

Pomiędzy masami znajdują się elementy umożliwiające ich ułożyskowanie oraz tłumiące drgania, spośród których najistotniejszymi są odpowiednio wyprofilowane sprężyny łukowe, łożyska, ślizgi, smar oraz kilka innych jeszcze równie istotnych komponentów.


Regeneracja koła dwumasowego

polega na całkowitej wymianie części narażonych na zużycie, tak więc ze starej i wyeksploatowanej dwumasy pozostaje jedynie obudowa. Większość kół nadaje się do regeneracji, wyjątkiem są te, w których wspomniana obudowa jest uszkodzona (przetarta, pęknięta) i te, w których obudowa jest wykonana ze zbyt cienkich materiałów, dyskwalifikujących ją do regeneracji. Wielu kierowców stojąc przed dylematem zakupu nowego koła dwumasowego rozważa opcję nabycia koła używanego.

Z naszego doświadczenia wynika, że takie rozwiązanie jest najgorszym z możliwych. Otóż każda dwumasa podczas pracy ulega stopniowemu zużyciu - w jej wnętrzu pracują elementy mechaniczne o określonej żywotności i wytrzymałości, tak więc nabywając część używaną wchodzimy w posiadanie dwumasy będącej na jakimś już poziomie zużycia i zagadką jest to, na jak długi okres jeszcze ona starczy.

Z reguły nie jest to więcej, niż kilka tygodni, a spotykaliśmy się już nawet z sytuacjami, że po zamontowaniu używanego koła dwumasowego samochód nie był nawet w stanie wyjechać od mechanika. Zatem więc, mieszkańców Wałbrzycha zapraszamy do naszego zakładu, aby skorzystać z regeneracji koła dwumasowego.
  • regeneracja koła dwumasowego Wałbrzych
  • naprawa koła dwumasowego Wałbrzych

Koło dwumasowe regeneracja Wrocław

Koło dwumasowe regeneracja Wałbrzych

Koło dwumasowe regeneracja Jelenia Góra

Koło dwumasowe regeneracja Legnica

Koło dwumasowe regeneracja Lubin

Koło dwumasowe regeneracja Oleśnica

Koło dwumasowe regeneracja Trzebnica

Koło dwumasowe regeneracja Dzierżoniów

Koło dwumasowe regeneracja Kłodzko

Koło dwumasowe regeneracja Zgorzelec

Koło dwumasowe regeneracja Głogów

Koło dwumasowe regeneracja Strzegom

Koło dwumasowe regeneracja Złotoryja

Koło dwumasowe regeneracja Lubań

Koło dwumasowe regeneracja Oława

© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved