REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO WAŁCZ

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego WałczOferowana w naszym zakładzie centralnym usługa, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

to seria zabiegów technologicznych zakończonych precyzyjnym wyważeniem, które mają na celu przywrócenie pełnej sprawności technicznej i walorów użytkowych każdej trafiającej do nas dwumasie. Pierwszym etapem przeprowadzonych przez nazw czynności regeneracyjnych jest inspekcja wizualna obudowy pod kątem ewentualnych pęknięć lub odkształceń. Ponieważ podczas naszych zabiegów wymieniamy wszystkie komponenty tworzące koło dwumasowe i zostawiamy jedynie ze starej dwumasy obudowę, dlatego właśnie ten element jest bardzo istotny. Warto jest podkreślić to, że tak na dobrą sprawę nasze usługi lepiej byłoby określać mianem rekonstrukcji, albowiem zakres prac do tego właśnie jest podobny. Jak wspomnieliśmy ze starej dwumasy pozostawiamy jedynie obudowę, wszystkie zaś pozostałe elementy są nowe. Oznacza to, tak na dobrą sprawę, że Klient otrzymuje od nas nowe koło dwumasowe, które gdybyśmy chcieli porównać do podzespołu fabrycznie nowego niczym nie będzie się różniło. Cena natomiast przez nas oferowana jest znacznie niższa, niż w przypadku gdybyśmy zdecydowali się na kupno części nowej. Gwarancja, którą udzielamy obejmuje okres jednego roku lub może wynosić 2 lata, co jest uzależnione od marki samochodu, a nie obejmuje ona żadnego limitu przejechanych kilometrów w tym okresie. Jeżeli zależy Ci na rzetelności wykonania i na tym, aby dwumasa po regeneracji wystarczyła na bardzo długi okres czasu, to z całą pewnością decydując się na nasze czynności regeneracyjne możesz na to liczyć.

Jeżeli masz wątpliwości, czy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest konieczna, to w pierwszej kolejności proponujemy odwiedzić swojego mechanika samochodowego, a jeżeli nie posiadasz nikogo zaufanego, to skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy polecą Ci któryś z naszych zakładów partnerskich zlokalizowanych na terenie naszego kraju. Ponieważ w branży regeneracyjnej działamy już od bardzo długiego okresu czasu, to z całą pewnością któryś z naszych warsztatów lub nawet może kilka z nich będzie położonych blisko miejsca Twojego zamieszkania. Dzięki temu nie będziesz musiał nigdzie daleko jeździć i szukać specjalisty mogącego czynności te przeprowadzić. Jeżeli jednak Twoja dwumasa jest zdemontowana z samochodu to możesz dostarczyć ją do nas osobiście lub skorzystać z usług kurierskich. Warto pamiętać o tym, że jeżeli samochód jeszcze jeździ i nie jesteśmy pewni, co do tego, że to właśnie dwumasa jest źródłem naszych obaw, to najważniejszą w tym momencie czynnością będzie wykonanie prawidłowej diagnostyki, co uchroni nas przed niepotrzebnym demontowaniem koła dwumasowego, w razie gdyby okazało się, że podzespół ten jest jednak jeszcze sprawny. Wszelkie szczegóły i informacje są do uzyskania pod podanym na stronie numerem telefonu po naszych specjalistów.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011