REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO WARSZAWA

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!
Można przypuszczać, że regeneracja koła dwumasowego, a dokładniej rzecz ujmując cena tej naprawy jest uzależniona od zakresu prac. Otóż w naszej firmie koszt ten jest stały. A dlaczego? Odpowiedź na naszej stronie...
regeneracja kół dwumasowych Warszawa
Klienci z

Warszawy

, a także często z innych lokalizacji na terenie woj. mazowieckiego, jak np.

Ostrołęka Garwolin Żyrardów Sochaczew Płock Radom Przysucha Nowy Dwór Mazowiecki Płońsk Mława Ciechanów Glinojeck Przasnysz Chorzele Maków Mazowiecki Myszyniec Ostrów Mazowiecka Różan Wyszków Pułtusk Łochów Węgrów Sokołów Podlaski Siedlce Mińsk Mazowiecki Kałuszyn Łosice Otwock Góra Kalwaria Grójec Mszczonów Wyszogród Płońsk Raciąż Pruszków Grodzisk Mazowiecki Sierpc Drobin Gostynin Białobrzegi Nowe Miasto Kozienice Pionki Iłża Lipsko Zwoleń Szydłowiec Skaryszew

w sytuacji gdy dotyczy ich problem, jakim jest

regeneracja koła dwumasowego

zadają pytanie, czy cena zależy od zakresu naprawy.

Odpowiadając informujemy, iż cena jest stała i nie zależy od zakresu naprawy, albowiem zawsze jest on taki sam. Aby zagadnienie to wyjaśnić, odwołamy się do budowy dwumasy.

Regeneracja koła dwumasowego WarszawaOtóż koło dwumasowe tworzą dwie odseparowane od siebie masy, które mogą obracać się wokół siebie o pewien ściśle określony kąt. Jedna z mas przytwierdzona jest do wału korbowego, druga zaś współpracuje z tarczą i dociskiem. Pomiędzy masami (wewnątrz koła) znajdują się elementy mające za zadanie pochłaniać nadmierne drgania, których źródłem jest silnik. Jeśli dwumasa wymaga regeneracji, to tak na dobrą sprawę każdy ze znajdujących się w jej środku elementów jest w jakimś tam stopniu zużyty.

Nasza

regeneracja

polega na wymianie WSZYSTKICH wewnętrznych elementów koła dwumasowego. Ponieważ dajemy na tę operację gwarancję 12 miesięcy bez limitu kilometrów musimy mieć pewność, że koło dwumasowe jest profesjonalnie zregenerowane i że dwumasa taka osiągnie przebieg porównywalny, a nawet większy, niż nowe koło. Dodatkowo, ponieważ sam demontaż i montaż koła oznacza poniesienie określonych kosztów, uważamy, że nie możemy narażać naszych Klientów na ryzyko, że podczas użytkowania koła, któryś z elementów, tych którego akurat nie wymienimy ulegnie usterce.

Z tych właśnie powodów

regeneracja koła dwumasowego

w naszej firmie oznacza wymianę wszystkich wewnętrznych elementów koła na nowe, wykonanych z bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości materiałów - dzięki temu mamy absolutną pewność i zaufanie do usług, które świadczymy na rzecz Klientów zamieszkujących Warszawę i inne miejscowości na terenie woj. mazowieckiego.
Czas przyjazdu kuriera i godzina odbioru są uzależnione od miejsca odbioru przesyłki. Aby mieć pewność, że przedstawiciel firmy przewozowej będzie mógł Państwa odwiedzić w najdogodniejszym dla Państwa miejscu i czasie prosimy o kontakt z nami.
  • koło dwumasowe po regeneracji 1
  • naprawa koła dwumasowego Warszawa
Warszawa naprawa kół dwumasowych
Warszawa naprawa kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Warszawa
regeneracja dwumasy Warszawa
Warszawa koła dwumasowe
docisk sprzęgła regeneracja Warszawa
dwumasy Warszawa
tarcze sprzęgła regeneracja Warszawa
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved