REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO WOLSZTYN

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego WolsztynW przypadku, gdy zamieszkujesz Wolsztyn i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest konieczna lub ewentualnie jej termin zbliża się dużymi krokami, warto jest zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie, albowiem nasz zakład już od piętnastu lat zajmuje się regeneracją kół dwumasowych i nasza oferta z całą pewnością okaże się dla Państwa bardzo atrakcyjna. Aby prawidłowo i profesjonalnie wykonać regenerację koła dwumasowego konieczne jest spełnienie kilku warunków. W pierwszej kolejności konieczny jest wykwalifikowany personel posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Koło dwumasowe tylko pozornie wygląda na element prosty i mało skomplikowany, a tak naprawdę w jego wnętrzu znajdują się precyzyjne elementy odpowiedzialne za tłumienie drgań.

Regeneracja koła dwumasowego to proces technologiczny składający się z wielu etapów i w związku z tym, niezbędne jest posiadanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, pozwalających wszystkie elementy tego procesu wykonać w sposób profesjonalny. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest dostęp do wysokiej jakości części zamiennych. Nasz zakład zaopatruje się poza granicami naszego kraju u producentów, u których podzespoły nabywają wytwórcy kół dwumasowych i dzięki temu po naszych usługach, koło dwumasowe ma takie same walory użytkowe, jak fabrycznie nowa dwumasa.

Oprócz tego, naszym Klientom oferujemy dodatkowe usługi związane z obsługą całego procesu. Możemy tutaj wymienić np. zamówienia kuriera, w przypadku, gdy Państwa koło dwumasowe jest już zdemontowane. W sytuacji jednak, gdy samochód porusza się jeszcze, to konieczna jest prawidłowa diagnostyka, czy rzeczywiście koło dwumasowe kwalifikuje się do regeneracji. Niektóre bowiem objawy towarzyszące jego zużyciu, są także charakterystyczne dla uszkodzeń innych podzespołów, na przykład poduszek pod skrzynią biegów lub silnikiem. Z tego właśnie powodu, prawidłowa diagnostyka jest bardzo ważna.

Zakład nasz, jak już to wspominaliśmy, działa na rynku regeneracji podzespołów samochodowych od piętnastu lat i w związku z tym, do współpracy z nami zaprosiliśmy bardzo dużą liczbę profesjonalnych warsztatów samochodowych, a także serwisów autoryzowanych wielu rozpoznawalnych na polskim rynku motoryzacyjnym marek. Jeśli więc masz wątpliwości, czy koło dwumasowe w Twoim aucie rzeczywiście kwalifikuje się do regeneracji, w pierwszej kolejności należy dokonać jego diagnostyki, aby nie wydawać zbytecznie pieniędzy próbując usunąć niewłaściwą przyczynę problemu.

W sytuacji, gdy Państwa koło dwumasowe, kiedy już trafi do zakładu i jednak nie będzie nadawało się do naprawy, choćby z uwagi na przykład na uszkodzenia obudowy lub inne dyskwalifikujące je do dalszych zabiegów mankamenty, możemy zaproponować Państwu już regenerowane używane koło dwumasowe, oczywiście za niewielką dopłatą. Państwa natomiast koło w tym przypadku, trafić może już tylko na złom. Inna opcja, to możliwość zakupu fabrycznie nowej dwumasy i to również możemy zaoferować naszym Klientom, ale trzeba pamiętać, że koszt, który się z tym wiąże jest znacznie wyższy, niż możliwość skorzystania z naszych usług. W sytuacji zatem, gdy zamieszkujesz Wolsztyn i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie jest obiektem Twoich zainteresowań, zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać wszelkie niezbędne szczegóły związane z możliwością przeprowadzenia tej operacji.

W przypadku, gdy zamieszkujesz Wolsztyn i regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie jest pilna, możesz zamówić kuriera, aby odwiedzi Cię jeszcze tego samego dnia, a możesz także udać się do Zielonej Góry, gdzie zlokalizowany jest najbliższy od Twojej lokalizacji punkt, w którym możesz wysłać do nas swoją dwumasę. Oczywiście inna opcja, to samodzielny przyjazd do naszego zakładu, ale nie zawsze z uwagi na odległość i koszt jest to najlepsze wyjście. Ta droga, to niecałe 60 kilometrów, tak więc pokonanie jej w obydwie strony nie powinno zająć więcej, niż dwie godziny czasu. Biorąc pod uwagę możliwość oszczędzania całego dnia roboczego, warto jest chyba skorzystać oferowanej przez nas możliwości. Wcześniej jednak, konieczne jest wykonanie telefonu do naszego zakładu, aby ustalić szczegóły przeprowadzenia operacji.
  • regeneracja koła dwumasowego Wolsztyn

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011