REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO WRZEŚNIA

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego WrześniaJeżeli regeneracja koła dwumasowego znajduje się w kręgu Twoich zainteresowań, a Września, to miejsce Twojej lokalizacji, oferujemy Ci możliwość skorzystania z naszych usług w powyższym zakresie. Podstawowa zaleta regeneracji jest taka, że koło dwumasowe odzyskuje swoje pełne właściwości do tłumienia drgań skrętnych. Wynika to z tego, że podczas naszych operacji wymieniamy wszystkie elementy znajdujące się w jego wnętrzu, spośród których sprężyny gazowe odgrywają w kole dwumasowym najważniejszą rolę.

Po naszych zabiegach nie występuje praktycznie żadna różnica pomiędzy kołem dwumasowym fabrycznie nowym i naszym. Bardzo ważnym aspektem całości jest gwarancją, którą wystawiamy na 12 miesięcy bez żadnego limitu przejechanych kilometrów, a w niektórych przypadkach, ponieważ realizujemy nowatorski program pilotażowy, na wybrane modele samochodów możemy udzielić gwarancji na 2 lata, oczywiście również bez limitu przejechanych kilometrów.

Bardzo istotnym elementem naszej działalności jest doświadczony personel posiadający zarówno znajomość tematyki, jak i wieloletnią praktykę. Z punktu widzenia kierowcy ważna jest także cena, która w przypadku regeneracji dwumasy, w niektórych przypadkach jest kilkukrotnie niższa, niż zakup nowego koła dwumasowego.

W naszej działalności wykorzystujemy podzespoły bardzo wysokiej jakości, dzięki którym w wielu przypadkach dwumasy opuszczające nasz zakład uzyskują przebiegi nawet większe, niż te, które możemy uzyskać na oryginalnym kole dwumasowym. Oczywiście w tym wszystkim istotny jest także styl jazdy kierowcy.

Agresywny i polegający na nieustannym operowaniu pedałem sprzęgła i biegami podczas na przykład jazdy miejskiej, czy ruszanie pod świateł z piskiem opon lub przeciążenie samochodu ponad zalecenia i normy dopuszczone przez producenta, z całą pewnością przyczyni się do krótszej żywotności wielu podzespołów, a koło dwumasowe nie jest tutaj żadnym wyjątkiem.

W przypadku, gdy zamieszkujesz Wrześnię i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana lub ten termin już się zbliża, proponujemy zapoznać się z naszą ofertą, gdyż jest ona bardzo atrakcyjna zarówno z punktu widzenia finansowego, posiadania gwarancji, jaki również z punktu widzenia uzyskania pełnych walorów użytkowych regenerowanego podzespołu.

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest wykonanie telefonu do nas i zamówienie kuriera, który Państwa odwiedzi. W niektórych jednak przypadkach, gdy zależy nam na czasie, można skorzystać z opcji przyjazdu do kuriera. Dwumasa powinna być zapakowana w sposób dokładny i prawidłowy, aby nie miała możliwości swobodnego przemieszczania się wewnątrz pudełka, ponieważ byłaby wtedy narażona na dalsze uszkodzenia jeszcze przed regeneracją.
  • regeneracja koła dwumasowego Września

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011