REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ZABRZE

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego ZabrzeAby w każdej chwili nas samochód był niezawodny, konieczne jest wykonywanie regularnych czynności serwisowych i niekiedy nieco poważniejszych napraw.

Regeneracja koła dwumasowego

jest jedną z wielu naszych usług świadczonych na rzecz Klientów zamieszkujących Zabrze.

W wypadku, gdy Twój samochód wymaga uwagi i ma przebieg około dwustu tysięcy kilometrów, co mogłoby wskazywać, że również i Ciebie oferowane przez nas usługi mogą dotyczyć, proponujemy kontakt z naszymi specjalistami w celu uzyskania wszelkich niezbędnych w tym zakresie informacji.

W branży regeneracyjnej działamy już od bardzo długiego okresu i dzięki temu mamy olbrzymie doświadczenie w realizowanych przez nas w procesach naprawczych.

Skutkuje to tym, że w wielu przypadkach podzespoły opuszczające nasz zakład mają żywotność taką samą lub nawet większą, niż podzespoły fabrycznie nowe. Wynika to z tego, że niestety jakość podzespołów i materiałów stosowanych we współczesnych samochodach jest znacznie gorsza, niż przed laty. My podczas naszych zabiegów stosujemy wyłącznie komponenty i części zamienne o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu żywotność naszych podzespołów jest tak duża.

Regeneracja koła dwumasowego i pozostałych elementów sprzęgła pozwoli na odzyskanie przez te podzespoły walorów użytkowych i sprawności technicznej części fabrycznie nowych.

Jeżeli Zabrze lub któraś z sąsiednich miejscowości jest miejscem Twojego zamieszkania i chciałbyś

zregenerować koło dwumasowe

w naszej firmie, to w tej kwestii możemy zaproponować kilka rozwiązań. Pierwszym i jednocześnie najprostszym wariantem jest zamówienie firmy kurierskiej, która odbierze zdemontowane i w prawidłowy sposób zapakowane koło dwumasowe oraz dostarczy je do naszego zakładu. Po jego zregenerowaniu kurier z powrotem przywiezie dwumasę pod wskazany adres.

Druga możliwość, nieco bardziej czasochłonna, wiąże się z samodzielną wizytą w naszym zakładzie. Plusem jednak tej opcji jest to, że jeżeli posiadamy w naszym magazynie części zregenerowanych identycznych typ i rodzaj koła, jak Twoje, to wizyta w naszym zakładzie to zajmie Ci tylko kilka minut, albowiem niezwłocznie otrzymasz od nas już zregenerowane koło dwumasowe, oczywiście z pełną gwarancją, a swoje zostawisz nam na wymianę. Trzeci wariant wiąże się z samodzielną wizytą w punkcie przyjmowania przesyłek naszej firmy kurierskiej, i tam zostawieniem prawidłowo zapakowanej paczki. Chcąc zaoszczędzić czas, co szczególnie w przypadku samochodów firmowych może być bardzo ważne, wariant taki warto jest brać poważnie pod uwagę.
  • regeneracja koła dwumasowego Zabrze
  • naprawa koła dwumasowego Zabrze
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved