REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ZIELONA GÓRA

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!
Kupno używanego koła dwumasowego, to dosyć kusząca możliwość w stosunku do zakupu nowej dwumasy. Ryzyko zakupu części używanej jest jednak relatywnie bardzo dużo, a z czego to wynika wyjaśniamy na naszej stronie…
regeneracja kół dwumasowych Zielona Góra
Klienci, których wkrótce czeka

regeneracja koła dwumasowego

zamieszkujący miasto

Zielona Góra

lub inne na terenie woj. lubuskiego np.:

Gorzów Wielkopolski Żary Cybinka Gubin Krosno Odrzańskie Świebodzin Sulechów Babimost Nowa Sól Szprotawa Żagań Lubsko Rzepin Torzym Słubice Kostrzyn Witnica Strzelce Krajeńskie Dobiegniew Drezdenko Skwierzyna Międzyrzecz Sulęcin Ośno Lubuskie Trzciel

często zadają nam pytania na temat możliwości zakupu używanego koła dwumasowego. Otóż wszystkim zainteresowanym klientom udzielamy poniżej odpowiedzi na to istotne z punktu widzenia właściciela pojazdu pytanie. Nasza odpowiedź brzmi - stanowczo i zdecydowanie odradzamy zakupu używanych kół dwumasowych, gdyż można porównać to do zakupu zużytych klocków hamulcowych.

A dlaczego? Wyjaśniamy to w dalszej części niniejszej strony.

Regeneracja koła dwumasowego Zielona GóraKoło dwumasowe, podobnie zresztą jak każdy zużywający się podczas pracy podzespół samochodowy wraz z rosnącym przebiegiem auta stopniowo traci swoje właściwości, w tym przypadku do tłumienia drgań generowanych przez silnik i przenoszących się na cały samochód. Utrata pierwotnych właściwości dotyczy KAŻDEGO koła dwumasowego i nie ma tu żadnego wyjątku!

Pracujące w środku dwumasy elementy najzwyczajniej w świecie zużywają się. Z tego właśnie powodu, kupując używane koło dwumasowe zawsze otrzymamy podzespół w jakimś już stopniu wyeksploatowany - pozostaje tylko kwestia, czy kupiona przez nas dwumasa rozsypie się po kilku dniach jeżdżenia, czy po kilku tygodniach - jakby nie patrzeć wkrótce czeka nas ponowny wydatek. Dodatkowo, wymontowana z poprzedniego auta dwumasa mogła być przechowywana na świeżym powietrzu i wewnątrz jej już zagościła rdza, czy też może podczas demontażu lub transportu mogła upaść i jest uszkodzona w środku, czego nie widać gołym okiem.

Do naszego serwisu regularnie zgłaszają się kierowcy, którzy chcąc zaoszczędzić kupują używany złom (używane dwumasy) i po bardzo krótkim czasie problem znów się pojawia, gdyż mija gwarancja rozruchowa i koło odmawia posłuszeństwa - w tej sytuacji niestety kierowca musi ponieść kolejne koszty, najczęściej

regeneracji

starego, oryginalnego

koła dwumasowego

. Tak więc pamiętajmy - nie kupujmy używanych części, które ulegają zużyciu: klocków hamulcowych, tarcz sprzęgła, szczotek do alternatora, kół dwumasowych itp. Z rzeczy używanych można nabyć np. lusterko wsteczne, antenę, elementy wyposażenia wnętrza itp.

Tym samym zapraszamy zainteresowanych Klientów z Zielonej Góry oraz pozostałych lokalizacji na terenie woj. lubuskiego do korzystania z naszego serwisu.
Termin przyjazdu kuriera jest uzależniony od lokalizacji miejsca odbioru przesyłki. By mieć pewność, że kurier będzie mógł Państwa odwiedzić w dogodnym terminie prosimy o wcześnijeszy telefoniczny kontakt z nami.
  • wybierak w kole dwumasowym
  • naprawa koła dwumasowego Zielona Góra
Zielona Góra naprawa kół dwumasowych
Zielona Góra koła dwumasowe
regeneracja kół dwumasowych Zielona Góra
docisk sprzęgła regeneracja Zielona Góra
regeneracja dwumasy Zielona Góra
Zielona Góra naprawa kół dwumasowych
tarcze sprzęgła regeneracja Zielona Góra
dwumasy Zielona Góra
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved