REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BIAŁYSTOK

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego Białystok- Jeśli koło dwumasowe jeszcze znajduje się w aucie można odstawić pojazd do swojego mechanika i skontaktować się z nami. My przysyłamy kuriera, regenerujemy dwumasę i odsyłamy pod wskazany adres po naprawie.

- Jeśli nie masz zaufanego mechanika, skontaktuj się z nami, albowiem w tej branży działamy już od wielu lat i wyselekcjonowaliśmy w toku naszego funkcjonowania prawie dwieście solidnych i profesjonalnych serwisów, w których można dokonać operacji naprawy dwumasy.

- Jeśli dwumasa jest już wymontowana z auta, zapraszamy do kontaktu z nami, przyślemy natychmiast kuriera i dokonamy regeneracji koła dwumasowego.

Regeneracja koła dwumasowego

którą proponujemy naszym Klientom z Białegostoku i innych miast woj. podlaskiego to usługa w pełni rzetelna i profesjonalna, a co najważniejsze rozwiązująca problem dwumasy na bardzo długi czas użytkowania samochodu.
Nasza firma obsługuje klientów z terenu całego kraju. Nie ma znaczenia skąd do nas dzwonisz, gdyż każdą osobę obsługujemy według tego samego standardu, niezależnie od miejsca zamieszkania. Dzięki takiemu podejściu mamy całkowitą pewność, że każdy nasz klient będzie zadowolony i profesjonalnie obsłużony….
Jeżeli zamieszkujesz

Białystok

i zainteresowała Cię

regeneracja koła dwumasowego

, to pragniemy poinformować Cię, że jeśli zamieszkujesz wspomniane miasto lub inną lokalizację na terenie woj. podlaskiego:

Łomża Suwałki Suchowola Korycin Dąbrowa Białostocka Sokółka Hajnówka Bielsk Podlaski Siemiatycze Brańsk Ciechanowiec Tykocin Knyszyn Goniądz Sejny Augustów Rajgród Grajewo Szczuczyn Nowogród Stawiski Kolno Zambrów Wysokie Mazowieckie

możemy pomóc Ci rozwiązać ten dość istotny mankament spotykający każdy samochód z określonym przebiegiem.

Otóż standard naszych usług jest taki sam dla wszystkich naszych Klientów i nie ma znaczenia miejsce zamieszkania, czy lokalizacji samochodu, gdyż niestety ta usterka może także doprowadzić do całkowitego unieruchomienia samochodu, a to może przydarzyć się nawet z dala od domu.
  • regeneracja koła dwumasowego Białystok

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011