REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ŁÓDŹ

Regeneracja koła dwumasowego Łódź- Czy uszkodzone

koło dwumasowe

można zastąpić kołem używanym – zdecydowanie odradzamy takie rozwiązanie, ponieważ koło pochodzące z innego auta może być w takim samym stanie, jak nasze dotychczasowe, czyli uszkodzone, może być skorodowane wewnątrz lub uszkodzone na skutek niewłaściwego demontażu lub transportu - niektórych wad wewnątrz tej części nie stwierdzimy kupując koło używane.

- Czy

regenerowana dwumasa

jest trwała – Tak, koła dwumasowe po naszej regeneracji wytrzymują tyle samo, co fabrycznie nowe, a w wielu przypadkach nawet dłużej.

- Czy udzielacie gwarancji – Tak, gwarancja obejmuje okres 12 miesięcy, bez limitu przejechanych kilometrów.

- Czy koło dwumasowe można regenerować – Tak, większość kół nadaje się do regeneracji, wyjątkiem są takie, w których uszkodzona jest obudowa, ale w takich przypadkach jesteśmy w stanie pomóc, gdyż w naszym magazynie dysponujemy zapasem kół po regeneracji.

- Czy zamiast koła dwumasowego można zamontować klasyczne sprzęgło – Odradzamy takie rozwiązanie, albowiem uszkodzeniu może wtedy ulec skrzynia biegów, która w klasycznym sprzęgle nie jest tak dobrze chroniona, jak przy zastosowaniu dwumasy. Mniejszy jest też wtedy komfort jazdy i ekonoia jazdy.

- Czy cena

regeneracji

jest uzależniona od zakresu pracy - cena jest zawsze stała, gdyż podczas regeneracji zawsze wymieniamy wszystkie wewnętrzne elementy, gdyż każdy z nich w jakimś stopniu jest wyeksploatowany i mija się z celem użycie kilku nowych elementów i kilku zużytych, gdyż te stare z pewnością wkrótce też ulegną uszkodzeniu. My w naszym zakładzie wymieniamy cały środek dwumasy za każdym razem - jest to gwarancją długiego przebiego samochodu po regeneracji dwumasy.

Zamieszkujesz
Łódź lub inne miejscowości na terenie woj. łódzkiego? Zapraszamy do naszego zakładu.
Klienci, których dotyka problem z dwumasą, na ogół mają sporo wątpliwości oraz pytań, jak rozwiązać swój problem. My w tym pomagamy - zachęcamy do lektury treści na naszych stronach - wiele z tych wątpliwości z pewnością będziemy w stanie Państwu wyjaśnić...
Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat

koła dwumasowego

, gdyż czeka Cię jego

regeneracja

? Zamieszkujesz

Łódź

lub sąsiadujące z nią miejscowości okoliczne:

Sieradz Opoczno Skierniewice Rawa Mazowiecka Piotrków Trybunalski Bełchatów Radomsko Zduńska Wola Aleksandrów Łódzki Pabianice Konstantynów Łódzki Poddębice Uniejów Łęczyca Ozorków Zgierz Pabianice Krośniewice Kutno Głowno Warta Błaszki Wieruszów Wieluń Złoczew Pajęczno Łask Sulejów Tomaszów Mazowiecki Łowicz

znajdujące się na obszarze woj. łódzkiego. Wybór naszej firmy to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w sytuacji problemów z dwumasą. Ponieważ dla każdego kierowcy jest to kwestia dość ważna i istotna, poniżej staramy się odpowiedzieć na kilka często pojawiających się wśród naszych klientów pytań i wątpliwości.
  • regeneracja koła dwumasowego Łódź