REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KRAKÓW

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!
Nasi Klienci często zastanawiają się, czy zamiast regeneracji nie będzie lepiej wybrać opcji praktycznie kosztującej tyle samo, ale dużo bardziej ryzykownej, jaką jest zakupienie używanego koła dwumasowego. Nasza opinia jest w tek kwestii jednoznaczna - zakup używanego koła dwumasowego to złe rozwiązanie...
regeneracja kół dwumasowych Kraków
W toku naszej działalności niejednokrotnie spotykają nas różnego rodzaju zapytania kierowców, których interesuje

regeneracja koła dwumasowego

, a którzy to kierowcy zamieszkują

Kraków

lub sąsiednie miejscowości na terenie woj. małopolskiego np.:

Tarnów Nowy Sącz Chrzanów Nowy Targ Olkusz Wolbrom Miechów Proszowice Bochnia Niepołomice Dobczyce Myślenice Wadowice Oświęcim Andrychów Kęty Maków Podhalański Sucha Beskidzka Kalwaria Zebrzydowska Brzesko Dąbrowa Tarnowska Tuchów Czuchów Krynica Stary Sącz Limanowa Zakopane Rabka Mszana Dolna

.

Spośród wielu wątpliwości jedną z nich jest ta, która dotyczy różnic i korzyści pomiędzy regeneracją dwumasy, a zakupieniem koła używanego. To drugie wyjście to właściwie najgorsze z możliwych rozwiązań, o czym przekonamy Państwa w dalszej części naszej strony.

Regeneracja koła dwumasowego KrakówRegeneracja koła dwumasowego

ma swoje zalety w porównaniu z np. zakupem części używanej, a poniżej znajdziesz kilka pomocnych informacji na temat tego, dlaczego warto dokonać naprawy dwumasy, mając do wyboru inną alternatywę, jaką jest nabycie używanego koła dwumasowego.

Otóż podstawowe korzyści z regeneracji koła dwumasowego to:
- jego późniejsza wysoka żywotność zbliżona przebiegami do kół fabrycznie nowych,
- atrakcyjna cena w porównaniu do zakupu nowej dwumasy,
- gwarancja bez przebiegu kilometrów (świadcząca o wysokiej jakości naszych usług).

Z kolei minusami kupna używanego koła dwumasowego jest:
- jego nieznany stan techniczny - podczas demontażu dwumasa taka mogła upaść, po demontażu leżeć w niesprzyjających warunkach atmosferycznych (wilgoć w środku powoduje szybką korozję), czy wreszcie podczas transportu mogła być uszkodzona - tego wszystkiego nie widać na pierwszy rzut oka, a usterki te wychodzą dopiero po kilku dniach lub tygodniach od montażu. Osobiście spotykamy się z wieloma przypadkami, gdy użytkownik chciał koniecznie oszczędzić na dwumasie, a po chwili okazało się, że kupiona używka odmawiała posłuszeństwa po bardzo krótkim czasie, powodując konieczność poniesienia wkrótce kolejnych kosztów. Warto również zwrócić uwagę, na fakt, że używane koło dwumasowe ma już jakiś określony przebieg i zawsze w pewnym stopniu jest to element już wyeksploatowany.

- relatywnie wysoka cena w porównaniu do regeneracji koła dwumasowego (regeneracja taka jest często w tej samej cenie, co zakup dwumasy używanej).

Regeneracja koła dwumasowego

w naszej firmie to rozwiązanie najlepsze z możliwych - stoi za taką opinią nasz profesjonalizm, duże doświadczenie i ogromne grono zadowolonych Klientów z

Krakowa

i innych lokalizacji na obszarze woj. małopolskiego, a także oczywiście zamieszkujących inne zakątki naszego kraju, jak bowiem już zapewne zorientowali się Państwo, działamy na terenie całej Polski.
  • koło dwumasowe po regeneracji 1
  • naprawa koła dwumasowego Kraków
dwumasy Kraków
regeneracja kół dwumasowych Kraków
Kraków koła dwumasowe
Kraków naprawa kół dwumasowych
Kraków naprawa kół dwumasowych
regeneracja dwumasy Kraków
docisk sprzęgła regeneracja Kraków
tarcze sprzęgła regeneracja Kraków
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved