REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO GDAŃSK

Regeneracja koła dwumasowego GdańskTo, czym chcemy się wyróżniać, to kompleksowe podejście do organizacji procesu regeneracji. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, możemy zaproponować:

- Rekomendację warsztatu – w naszej ogólnopolskiej bazie znajduje się około 150 warsztatów, które demontowały – a po regeneracji montowały – podzespoły z samochodów  naszych klientów;
- Obsługę kurierską i logistyczną procesu regeneracji. Nasz kurier przyjedzie po regenerowane podzespoły pod każdy wskazany adres. W ten sam sposób odsyłamy podzespoły po regeneracji. Należność za usługę regeneracji inkasujemy w formie pobrania, za pośrednictwem kuriera, który przywiezie je po naprawie.

Do Państwa dyspozycji mamy dwa standardy usługi kurierskiej, określające długość całej operacji:
- Standard  - powrót podzespołów z regeneracji następuje po upływie 3 dni roboczych od wysłania.
- Premium - powrót podzespołów z regeneracji następuje po upływie 2 dni roboczych od wysłania.

Oprócz tego, możemy zregenerować dwumasę tego samego dnia, jeśli zostanie ona do nas dostarczona w godzinach porannych.

Regeneracja koła i sprzęgła

operacja ta to kompletna odbudowa podzespołów, z wykorzystaniem markowych części, z roczną gwarancją bez limitu kilometrów.

Wysprzęglik/łożysko oporowe – w razie potrzeby umożliwimy Państwu zakup tych podzespołów na bardzo korzystnych warunkach finansowych, stosując ceny hurtowe.

Program Tanie Zakupy – wszystkim naszym klientom proponujemy bezterminowe realizowanie przy naszej  pomocy jakichkolwiek zakupów części i podzespołów niezbędnych w codziennej eksploatacji samochodu. Zapewniamy Państwu bardzo atrakcyjne, hurtowe ceny.

Higiena finansowa – nasze koszty są stałe i niezmienne. W przypadku wątpliwości co do stanu sprzęgła (tarczy i docisku) prosimy wysłać je wraz z kołem dwumasowym. Sprawdzimy stan tych podzespołów i zapoznamy Państwa z naszą opinią. Bez względu na naszą opinię nie będziemy ich regenerować, jeżeli tak będzie Państwa decyzja.
Firm, które dobrze i profesjonalnie regenerują koła dwumasowe, tarcze sprzęgła i dociski w naszym kraju jest zaledwie kilka. Czynniki, które są naszymi zasobami świadczą o naszej jakości i rzetelności. Jeśli zastanawiasz się, czy powierzyć nam naprawę dwumasy w Twoim aucie, warto zapoznać się z treścią naszych stron, gdzie wyjaśniamy kilka istotnych w tym zakresie kwestii…
Klienci, którzy dzwonią do nas w sprawie

regeneracji koła dwumasowego

, bardzo często zastanawiają się oraz pytają nas, dlaczego warto regenerować koło dwumasowe w naszej firmie. Klienci z

Gdańska

lub innych miejscowości na terenie woj. pomorskiego, takich jak:

Gdynia Sopot Lębork Wejherowo Rumia Reda Nowy Dwór Gdański Tczew Malbork Sztum Pruszcz Gdański Kwidzyn Prabuty Dzierzgoń Skurcz Starogard Gdański Czarna Woda Czersk Chojnice Człuchów Kościerzyna Słupsk Ustka Łeba Bytów Miastko

również zadają nam takie pytania.

W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, możemy zaproponować kilka wariantów rozwiązania problemu z kołem dwumasowym, zależnie od Państwa sytuacji, bo przecież każdy przypadek jest inny.
  • zregenerowane koło dwumasowe 3