POZNAŃ REGENERACJA KONWERTERA - SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

Poznań - regeneracja konwertera - naprawa sprzęgła hydrokinetycznegoJedną spośród wielu oferowanych przez nas usług jest

regeneracja konwertera

, czyli sprzęgła hydrokinetycznego. Podzespół ten występuje w samochodach posiadających automatyczną skrzynię biegów i jest zamontowany pomiędzy blokiem silnika, a skrzynią biegów. Podzespół ten przenosi moment obrotowy z wału korbowego silnika na wspomnianą skrzynię, dzięki czemu w dalszej kolejności może on zostać przekazany na koła samochodu.

Konwerter przenosi, jak łatwo jest chyba z tego wstępnego opisu wywnioskować, bardzo duże obciążenia i pracuje w trudnych warunkach. Objawy sugerujące na ryzyko jego usterki to przede wszystkim utrata mocy samochodu w momencie dodawania gazu, a także różnego rodzaju szarpania pojawiające się w momencie zmiany przełożeń. Nie powinniśmy objawów tych lekceważyć, gdyż niesprawne auto stwarza dodatkowe zagrożenie w ruchu drogowym, a usterka z całą pewnością sama nie naprawi się.
Bardzo istotnym elementem usunięcia niesprawności układu przeniesienia napędu, w tym konwertera, jest właściwa diagnostyka i wybór dobrego warsztatu samochodowego. Powinniśmy w tym zakresie kierować się opiniami innych zadowolonych użytkowników i unikać warsztatów bez stosownego doświadczenia i wiedzy w tym temacie. Naprawa automatycznych skrzyni biegów, to praca dosyć złożona i wymagająca stosownego sprzętu oraz właściwych kwalifikacji.

Z tego właśnie powodu nie powinniśmy zbyt pochopnie powierzać swojego auta pierwszemu lepszemu mechanikowi. Może to bowiem kosztować nas dużo więcej, niż gdybyśmy od razu znaleźli właściwy warsztat. Każdy konwerter trafiający do naszego zakładu odzyskuje swoje pełne walory użytkowe i całkowitą sprawność techniczną. Żywotność takiego podzespołu po naszych pracach naprawczych jest zbliżona do żywotności elementu fabrycznie nowego. Jeżeli

regeneracja konwertera

, zwanego sprzęgłem hydrokinetycznym jest w obszarze Twoich zainteresowań, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
REGENERACJA KONWERTERA POZNAŃ - NAPRAWA SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

O ile martwi Cię stan konwertera – sprzęgła hydrokinetycznego w Twoim samochodzie, to z całą pewnością możesz skontaktować się z naszym zakładem regeneracji i naprawy części samochodowych.

Działamy na terenie całego kraju i oferujemy wiele różnych wariantów oraz sposobów rozwiązania kłopotu z Twoim konwerterem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń, a z pewnością odpowiemy na wszystkie kluczowe kwestie nurtujące Cię w kwestii napraw konwerterów.
Każdy kierowca doskonale wie, że energia umożliwiająca jazdę samochodu przekazywana jest z silnika na skrzynię biegów za pomocą sprzęgła – tak dzieje się oczywiście w autach wyposażonych w manualną skrzynię biegów.

W przypadku skrzyń automatycznych, które nie mają klasycznego sprzęgła stosowane jest jedno urządzenie, które jednak nosić może różne nazwy:

- konwerter momentu obrotowego,
- sprzęgło hydrokinetyczne,
- konwerter.
Zastanawiasz się,

gdzie w Poznaniu zregenerować konwerter

?

Odpowiedź jest prosta. Właśnie u nas!
Zapraszamy do współpracy warsztaty z terenu całego kraju. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i możliwość regeneracji szeregu innych podzespołów w naszych zakładach. Zapraszamy szczególnie z miast:


Kalisz, Turek, Ostrów-Wielkopolski, Śrem, Środa-Wielkopolska, Koło, Grodzisk-Wielkopolski, Sompolno, Pniewy, Czarnków, Złotów, Szamotuły, Leszno, Gostyń, Odolanów, Chodzież, Gniezno, Oborniki, Konin, Jarocin, Rychwał, Jastrowie, Rawicz, Krotoszyn, Tuliszków, Piła, Poznań, Września, Słupca, Wolsztyn, Trzemeszno

Dzięki nam Twój konwerter szybko wróci do pełnej sprawności, a jego żywotność będzie zbliżona do trwałości nowego fabrycznie sprzęgła hydrokinetycznego
zdemontowany i rozłożony konwerter
konwerter po regeneracji wymaga wyważenia
konwerter podczas prac naprawczych w naszej firmie
podczas naprawy tarcze cierne są wymieniane na nowe
w czasie regeneracji tarcze są wymieniane
każdy konwerter po regeneracji jest testowany pod kątem szczelności
wszelkie prace naprwcze wykonujemy na specjalistycznym sprzęcie
tarcze konwertera są podczas regeneracji zgrzewane na specjalnej maszynie
wnętrze konwertera jest zawsze czyszczone podczas regenerowania
konwerter przed demontażem jest sprawdzany pod kątem uszkodzeń
niezbędne elementy konwertera są wymieniane na nowe
przed montażem konwertery są sprawdzane i testowane
przed wyważeniem konwertery są montowane i kontrolowane
rehenerację konwerterów wykonują specjaliści
szczelność każdego konwertera jest sprawdzana po montażu
w trakcie demontażu konwertera sa usuwane śruby mocujące obudowę
elementy wyeksploatowane są zastępowane nowymi
w trakcie regenerowania wymieniane są łożyska sprzęgła
przed złożeniem każdy konwerter jest sprawdzany i kontrolowany
olej przekładniowy po regeneracji zawsze musi zostać wymieniony
przed regeneracją czyści się konwertery w celu oceny ich stanu technicznego
Aquaress 2015