Regeneracja naprawa haldex i skrzyń rozdzielczych Kraków

Regeneracja haldex Kraków - naprawa skrzyń rozdzielczych

Przeprowadzona w sposób rzetelny i prawidłowy, a przede wszystkim zgodna z zasadami sztuki mechanicznej

regeneracja i naprawa haldexa

będzie skutkowała tym, że podzespół ten po opuszczeniu naszego zakładu bez najmniejszego problemu uzyska przebieg zbliżony do około 100 000 km, a nawet większy. Z reguły fabrycznie montowane haldexy również po tym przebiegu wymagają interwencji specjalistów.

Oczywiście różnego rodzaju zaniedbania ze strony kierowcy w postaci zapominania o wymianie oleju w sprzęgle haldex, a także nadużywanie tego rozwiązania w postaci takiego trybu ujazdy, że napęd na cztery koła jest przenoszony w sposób zbyt długi skutkują usterkami sprzęgła haldex. Jeżeli masz wątpliwości, co do kondycji haldexa w swoim samochodzie dobrze będzie odwiedzić warsztat specjalizujący się w naprawach i diagnostyce samochodów z napędem na cztery koła. Jeżeli po wykonanym badaniu i testach okaże się, że

regeneracja haldexa

i jego

naprawa

jest rzeczywiście konieczne zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia szczegółów dalszego działania.
Walory samochodu z napędem na cztery koła z całą pewnością doceni każdy kierowca, który miał okazję pojazdem tego typu poruszać się. Szczególnie w okresie jesieni i zimy, gdy nawierzchnia jest śliska zalety napędu na cztery koła są zauważalne. Samochód taki przede wszystkim prowadzi się znacznie stabilniej, nie ma problemów z ruszeniem na śliskiej nawierzchni i ogólnie można powiedzieć, że jego własności trakcyjne są na wyższym poziomie, niż w przypadku samochodów z napędem na dwa koła. Regeneracja sprzęgła haldex odpowiedzialnego za włączanie napędu jest jedną z wielu naszych usług.

Haldex, czyli specjalnie skonstruowane sprzęgło jest pomysłem szwedzkiej firmy o tej samej nazwie. Z tego właśnie powodu bardzo często sprzęgła haldex spotkamy w samochodach marki Volvo. Oczywiście inni producenci aut korzystają z tego rozwiązania, niemniej jednak często sprzęgło haldex u innych producentów występuje pod różnymi nazwami handlowymi. Ideą sprzęgła haldex jest włączenie napędu na drugą oś w przypadku, gdy dwa koła osi pierwotnie napędzanej wpadają w poślizg. Regeneracja sprzęgła haldex oznacza oczywiście konieczność demontażu tego elementu samochodu i dostarczenia go do naszego zakładu centralnego. Ponieważ oferujemy różne warianty usługi, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt w tym zakresie z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.

Regeneracja haldex Audi A3

Regeneracja haldex Audi TT

Regeneracja haldex Ford Kuga

Regeneracja haldex Opel Insignia 2.0T

Regeneracja haldex Opel Insignia 2.0 CDTi

Regeneracja haldex Opel Insignia 2.8 V6

Regeneracja haldex Range Rover Evoque

Regeneracja haldex Seat Alhambra

Regeneracja haldex Seat Altea XL Freetrack

Regeneracja haldex Seat Leon

Regeneracja haldex Seat Ateca

Regeneracja haldex Volkswagen Golf

Regeneracja haldex Volkswagen Passat

Regeneracja haldex Volkswagen Sharan

Regeneracja haldex Volkswagen Caddy

Regeneracja haldex Volkswagen Bora

Regeneracja haldex Volkswagen Tiguan

Regeneracja haldex Volkswagen Transporter

Regeneracja haldex Skoda Yeti

Regeneracja haldex Skoda Octavia

Regeneracja haldex Skoda Superb

Regeneracja haldex Skoda Kodiaq

Regeneracja haldex Saab 9-3 XWD

Regeneracja haldex Saab 9-3 X

Regeneracja haldex Saab 9-5 XWD

Regeneracja haldex Volvo XC60

Regeneracja haldex Volvo XC70

Regeneracja haldex Volvo XC90

Regeneracja haldex Volvo V40

Regeneracja haldex Volvo S40

Regeneracja haldex Volvo S60

Regeneracja haldex Volvo S80


Zapraszamy z:

Brzesko, Zakopane, Olkusz, Wadowice, Kraków, Tarnów, Nowy-Targ, Chrzanów, Sucha-Beskidzka, Limanowa, Myślenice, Stary-Sącz, Andrychów, Czuchów, Nowy-Sącz, Dąbrowa-Tarnowska, Niepołomice, Kalwaria-Zebrzydowska, Krynica, Dobczyce, Mszana-Dolna, Proszowice, Tuchów, Rabka, Oświęcim, Bochnia, Miechów, Wolbrom, Kęty, Maków-Podhalański

Aquaress - 2017