REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO POZNAŃ

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego PoznańAby operacja ta miała sens i aby dwumasa była żywotna po takiej operacji, musi być spełnionych łącznie kilka szalenie ważnych warunków.

Po pierwsze, naprawa taka musi być przeprowadzona przez fachowców, mających pojęcie o budowie dwumasy i sposobie jej działania. Koło dwumasowe to element dość złożony, pomimo swej prostej z pozoru budowy zewnętrznej i nawet niewielkie drobiazgi pominięte przy regeneracji mogą skutkować szybką usterką dwumasy po takiej naprawie. Jeśli nie masz pojęcia o regeneracji, lepiej skontaktuj się z nami, a my poradzimy Ci co zrobić ze swoim kołem.

Po drugie, podzespoły i części użyte podczas regeneracji muszą być wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów, gdyż podczas pracy koło dwumasowe przenosi bardzo duże obciążenia i moment obrotowy. My zaopatrujemy się u tych samych wytwórców, co producenci kół dwumasowych.

Po trzecie wreszcie, konieczne jest zastosowanie specjalistycznego sprzętu (np. do końcowego wyważenia całości) – gdy któregoś z tych trzech elementów zabraknie, cała regeneracja mija się z celem, gdyż przeprowadzona niedbale z pewnością nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Na szczęście jednak czytając i odwiedzając nasze strony macie Państwo pewność, że w naszym serwisie spełniamy wszystkie konieczne warunki prawidłowej i rzetelnej

regeneracji kół dwumasowych

. Na rynku działamy już od wielu lat, a naszymi klientami są zarówno osoby prywatne z terenu

Poznania

, jak i klienci posiadający floty samochodowe, a także autoryzowane serwisy różnych marek, nie tylko z naszego kraju, województwa wielkopolskiego, ale także nawet z innych państw europejskich.
Na rynku jest dość dużo firm zajmujących się regeneracją różnego rodzaju podzespołów samochodowych. Aby jednak świadczyć usługi na wysokim poziomie, trzeba spełniać kilka istotnych warunków - przeczytaj sam, dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu...
Jeśli zamieszkujesz

Poznań

lub miejscowości:

Pniewy Piła Konin Koło Turek Szamotuły Kalisz Oborniki Leszno Gniezno Trzemeszno Września Jarocin Środa Wielkopolska Śrem Grodzisk Wielkopolski Wolsztyn Czarnków Chodzież Jastrowie Złotów Słupca Kleczew Sompolno Tuliszków Rychwał Ostrów Wielkopolski Krotoszyn Odolanów Rawicz Gostyń

, alternatywnie jakiekolwiek inne miasto w woj. wielkopolskim, a

koło dwumasowe

w Twoim samochodzie czeka

regeneracja

w dalszej części odwiedzanej właśnie przez Ciebie strony internetowej możesz przeczytać nieco informacji na temat tego, czy koło dwumasowe powinno podlegać regeneracji.

Wokół tego problemu wśród kierowców, a co więcej, nawet wśród samych mechaników krążą rozmaite mity i legendy. Jak wynika z naszej wieloletniej praktyki i bardzo dużego doświadczenia w tym zakresie, koła dwumasowe podlegają regeneracji i po tym zabiegu osiągają przebiegi podobne do przebiegów fabrycznie nowych kół.
  • budowa koła dwumasowego 1

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011