GDAŃSK REGENERACJA KONWERTERA - SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

Gdańsk - regeneracja konwertera - naprawa sprzęgła hydrokinetycznegoGdy samochód jest zatrzymany i próbujemy włączyć tryb jazdy z trybu postoju, a samochód szarpie, to może być sygnałem tego, że

regeneracja konwertera

, czyli sprzęgła hydrokinetycznego może być w danym przypadku niezbędna. Inne objawy zwiększające ryzyko usterki konwertera to zauważalny spadek mocy samochodu w momencie dodawania gazu i próby przyspieszenia. Oczywiście za taki stan rzeczy może odpowiadać wiele innych podzespołów, dlatego właśnie stosowna diagnostyka stanowi tutaj kluczowy element podczas próby rozwiązania problemu.

Z całą jednak pewnością nie powinniśmy zbyt pochopnie wybierać z warsztatu mogącego objaw ten zdiagnozować, gdyż naprawa elementów skrzyni biegów i właściwa diagnostyka tego podzespołu wymaga od warsztatu dużego doświadczenia w tym zakresie. Dlatego właśnie nie powinniśmy absolutnie odwiedzać pierwszego lepszego warsztatu, lecz odszukać fachowca z długoletnim doświadczeniem w tym zakresie i dobrymi opiniami ze strony klientów.
Oferowana przez nas regeneracja konwerterów wiąże się przede wszystkim z dokładną diagnostyką i oceną, czy podzespół ten rzeczywiście kwalifikuje się do regeneracji. Jeżeli okaże się, że rzeczywiście wymaga on naprawy, to wtedy wymieniane są wszystkie części we wnętrzu sprzęgła hydrokinetycznego, które są zużyte lub uszkodzone, a w dalszej kolejności konwerter jest składany, testowany i wyważany.

Bardzo ważnym elementem wszystkich operacji są wspomniane dwie ostatnie czynności, czyli szczegółowe testy oraz wyważenie konwertera. Bez przeprowadzenia tych właśnie operacji cały proces naprawczy jest pozbawiony sensu, gdyż przed oddaniem podzespołu odbiorcy nie bylibyśmy w stanie ocenić skuteczności naszych działań. W każdym przypadku, gdy

regeneracja konwertera

, czyli sprzęgła hydrokinetycznego jest wykonywana uzyskujemy część o parametrach podzespołu fabrycznie nowego i o żywotności dokładnie takiej samej, jak element opuszczający fabrykę producenta.
REGENERACJA KONWERTERA GDAŃSK - NAPRAWA SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

O ile martwi Cię stan konwertera – sprzęgła hydrokinetycznego w Twoim samochodzie, to z całą pewnością możesz skontaktować się z naszym zakładem regeneracji i naprawy części samochodowych.

Działamy na terenie całego kraju i oferujemy wiele różnych wariantów oraz sposobów rozwiązania kłopotu z Twoim konwerterem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń, a z pewnością odpowiemy na wszystkie kluczowe kwestie nurtujące Cię w kwestii napraw konwerterów.
Każdy kierowca doskonale wie, że energia umożliwiająca jazdę samochodu przekazywana jest z silnika na skrzynię biegów za pomocą sprzęgła – tak dzieje się oczywiście w autach wyposażonych w manualną skrzynię biegów.

W przypadku skrzyń automatycznych, które nie mają klasycznego sprzęgła stosowane jest jedno urządzenie, które jednak nosić może różne nazwy:

- konwerter momentu obrotowego,
- sprzęgło hydrokinetyczne,
- konwerter.
Zastanawiasz się,

gdzie w Gdańsku zregenerować konwerter

?

Odpowiedź jest prosta. Właśnie u nas!
Zapraszamy do współpracy warsztaty z terenu całego kraju. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i możliwość regeneracji szeregu innych podzespołów w naszych zakładach. Zapraszamy szczególnie z miast:


Tczew, Czarna-Woda, Skurcz, Starogard-Gdański, Czersk, Lębork, Łeba, Ustka, Nowy-Dwór-Gdański, Kościerzyna, Sztum, Gdańsk, Dzierzgoń, Reda, Kwidzyn, Sopot, Malbork, Rumia, Słupsk, Chojnice, Człuchów, Gdynia, Pruszcz-Gdański, Prabuty, Miastko, Bytów, Wejherowo

Dzięki nam Twój konwerter szybko wróci do pełnej sprawności, a jego żywotność będzie zbliżona do trwałości nowego fabrycznie sprzęgła hydrokinetycznego
zdemontowany i rozłożony konwerter
konwerter po regeneracji wymaga wyważenia
konwerter podczas prac naprawczych w naszej firmie
podczas naprawy tarcze cierne są wymieniane na nowe
w czasie regeneracji tarcze są wymieniane
każdy konwerter po regeneracji jest testowany pod kątem szczelności
wszelkie prace naprwcze wykonujemy na specjalistycznym sprzęcie
tarcze konwertera są podczas regeneracji zgrzewane na specjalnej maszynie
wnętrze konwertera jest zawsze czyszczone podczas regenerowania
konwerter przed demontażem jest sprawdzany pod kątem uszkodzeń
niezbędne elementy konwertera są wymieniane na nowe
przed montażem konwertery są sprawdzane i testowane
przed wyważeniem konwertery są montowane i kontrolowane
rehenerację konwerterów wykonują specjaliści
szczelność każdego konwertera jest sprawdzana po montażu
w trakcie demontażu konwertera sa usuwane śruby mocujące obudowę
elementy wyeksploatowane są zastępowane nowymi
w trakcie regenerowania wymieniane są łożyska sprzęgła
przed złożeniem każdy konwerter jest sprawdzany i kontrolowany
olej przekładniowy po regeneracji zawsze musi zostać wymieniony
przed regeneracją czyści się konwertery w celu oceny ich stanu technicznego
Aquaress 2015