BYDGOSZCZ REGENERACJA KONWERTERA - SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

Bydgoszcz - regeneracja konwertera - naprawa sprzęgła hydrokinetycznegoGdy kupujemy samochód używany nigdy nie wiemy, jaka jest jego rzeczywista kondycja techniczna. Na skutek tego

regeneracja konwertera

, czyli sprzęgła hydrokinetycznego może być niestety niezbędna. Podzespół ten znajdziemy w samochodach posiadających automatyczną skrzynię biegów. Konwerter w swojej pracy wykorzystuje czynnik roboczy pod wysokim ciśnieniem i ma za zadanie przenosić moment obrotowy z wału korbowego silnika na skrzynię biegów, dzięki czemu w dalszej kolejności może trafić on na koła. Niedomagania w pracy konwertera objawiają się utratą mocy samochodu w momencie dodawania gazu oraz odczuwalnym szarpaniem w momencie zmiany przełożeń przez skrzynię biegów. Zaobserwowanie takich objawów powinno skłonić każdego kierowcę do wizyty u mechanika w celu zdiagnozowania tego problemu. Ponieważ duża część samochodów znajdujących się na rynku to samochody mające już któregoś z kolei właściciela, dlatego nigdy nie wiemy, w jakiej kondycji tak na dobrą sprawę są jego poszczególne podzespoły.
Może okazać się, że poprzedni właściciel nie dbał o samochód i w związku z tym nie tylko konwerter, ale także i inne podzespoły auta są w kiepskiej kondycji technicznej. Z tej właśnie przyczyny powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na samochód mający przebieg około 200 000 kilometrów. Granica ta jest orientacyjnym przebiegiem, przy którym wiele podzespołów samochodowych wymaga uwagi specjalistów. Należą do nich nie tylko konwertery, ale także maglownice, turbosprężarki, czy też koła dwumasowe. Jeżeli zaobserwujesz niepokojące objawy w swoim samochodzie proponujemy odwiedzić zaufanego mechanika.

Właściwy wybór ma tutaj kluczowe znaczenie. Diagnostyka automatycznej skrzyni biegów i jej osprzętu wymaga od warsztatu dużej wiedzy i doświadczenia w tym zakresie i nie powinniśmy oddawać naszego auta do pierwszego lepszego mechanika. Jeżeli po wykonanej diagnostyce okaże się, że

regeneracja konwertera

zwanego sprzęgłem hydrokinetycznym jest konieczna zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi fachowcami.
REGENERACJA KONWERTERA BYDGOSZCZ - NAPRAWA SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

O ile martwi Cię stan konwertera – sprzęgła hydrokinetycznego w Twoim samochodzie, to z całą pewnością możesz skontaktować się z naszym zakładem regeneracji i naprawy części samochodowych.

Działamy na terenie całego kraju i oferujemy wiele różnych wariantów oraz sposobów rozwiązania kłopotu z Twoim konwerterem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń, a z pewnością odpowiemy na wszystkie kluczowe kwestie nurtujące Cię w kwestii napraw konwerterów.
Każdy kierowca doskonale wie, że energia umożliwiająca jazdę samochodu przekazywana jest z silnika na skrzynię biegów za pomocą sprzęgła – tak dzieje się oczywiście w autach wyposażonych w manualną skrzynię biegów.

W przypadku skrzyń automatycznych, które nie mają klasycznego sprzęgła stosowane jest jedno urządzenie, które jednak nosić może różne nazwy:

- konwerter momentu obrotowego,
- sprzęgło hydrokinetyczne,
- konwerter.
Zastanawiasz się,

gdzie w Bydgoszczy zregenerować konwerter

?

Odpowiedź jest prosta. Właśnie u nas!
Zapraszamy do współpracy warsztaty z terenu całego kraju. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i możliwość regeneracji szeregu innych podzespołów w naszych zakładach. Zapraszamy szczególnie z miast:


Pakość, Tuchola, Bydgoszcz, Inowrocław, Dobrzyń, Łasin, Grudziądz, Lipno, Brodnica, Strzelno, Sępólno-Krajeńskie, Więcbork, Lubraniec, Piotrków-Kujawski, Radziejów, Chełmno, Koronowo, Solec-Kujawski, Szubin, Mrocza, Ciechocinek, Mogilno, Włocławek, Żnin, Łabiszyn, Toruń, Warlubie, Nakło, Janikowo, Kcynia, Kruszwica, Kowalewo-Pomorskie, Świecie, Skępe, Kamień-Krajeński, Rypin, Chełmża, Izbica-Kujawska

Dzięki nam Twój konwerter szybko wróci do pełnej sprawności, a jego żywotność będzie zbliżona do trwałości nowego fabrycznie sprzęgła hydrokinetycznego
zdemontowany i rozłożony konwerter
konwerter po regeneracji wymaga wyważenia
konwerter podczas prac naprawczych w naszej firmie
podczas naprawy tarcze cierne są wymieniane na nowe
w czasie regeneracji tarcze są wymieniane
każdy konwerter po regeneracji jest testowany pod kątem szczelności
wszelkie prace naprwcze wykonujemy na specjalistycznym sprzęcie
tarcze konwertera są podczas regeneracji zgrzewane na specjalnej maszynie
wnętrze konwertera jest zawsze czyszczone podczas regenerowania
konwerter przed demontażem jest sprawdzany pod kątem uszkodzeń
niezbędne elementy konwertera są wymieniane na nowe
przed montażem konwertery są sprawdzane i testowane
przed wyważeniem konwertery są montowane i kontrolowane
rehenerację konwerterów wykonują specjaliści
szczelność każdego konwertera jest sprawdzana po montażu
w trakcie demontażu konwertera sa usuwane śruby mocujące obudowę
elementy wyeksploatowane są zastępowane nowymi
w trakcie regenerowania wymieniane są łożyska sprzęgła
przed złożeniem każdy konwerter jest sprawdzany i kontrolowany
olej przekładniowy po regeneracji zawsze musi zostać wymieniony
przed regeneracją czyści się konwertery w celu oceny ich stanu technicznego
Aquaress 2015