REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BOCHNIA

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego BochniaPrzy przebiegu samochodu zbliżonym do granicy około 200 000 kilometrów na ogół

regeneracja koła dwumasowego

jest koniecznością. Podzespół ten ma za zadanie tłumić drgania skrętne generowane przez silnik, dzięki czemu kultura pracy jednostki napędowej, zmiana biegów oraz ogólny komfort jazdy są na bardzo wysokim poziomie. Wraz z upływem czasu każdy podzespół pracujący w sposób mechaniczny podlega naturalnemu użyciu i wyeksploatowaniu. Koło dwumasowe nie jest tutaj żadnych wyjątkiem. Bez względu na dbałość o samochód i styl jazdy z całą pewnością w którymś momencie konieczność zregenerowania lub wymiany na nowy tego właśnie podzespołu nadejdzie. Użytkując samochód w sposób delikatny i przestrzegając kilku ważnych zaleceń możemy jednak okres żywotności każdej dwumasy nieco wydłużyć. Chodzi tutaj przede wszystkim o delikatne operowanie sprzęgłem, unikanie przeciążenia pojazdu ponad normy zalecane przez producenta, delikatne ruszanie i unikanie gwałtownego przyspieszania samochodem. Czynniki te w dużym stopniu skracają żywotność koła dwumasowego i unikając ich z całą pewnością nasza dwumasa wystarczy na dłużej.

Oferowana w naszym zakładzie centralnym

regeneracja koła dwumasowego

to zabieg, dzięki któremu Twój podzespół odzyska pierwotne walory użytkowe i pełną sprawność techniczną. Gwarancja przez nas udzielana obejmuje okres roku lub dwóch lat bez limitu przejechanych kilometrów. Długość gwarancji jest uzależniona od marki samochodu. W każdym jednak przypadku podczas naszych prac regeneracyjnych wymieniamy wszystkie znajdujące się wewnątrz dwumasy podzespoły i tak na dobrą sprawę ze starego koła pozostaje tylko i wyłącznie obudowa. Powoduje to, że nasze czynności regeneracyjne lepiej jest określić mianem rekonstrukcji, gdyż wszystkie podzespoły wewnątrz dwumasy są po naszej regeneracji częściami nowymi. Istotnym elementem jest końcowy wyważenie całości, gdyż dwumasa podczas pracy wykonuje ruch obrotowy i wszelkie nierówności w rozłożeniu masy na kole mogłyby podzespół ten uszkodzić, powodując jednocześnie zniszczenia wśród innych współpracujących i znajdujących się w pobliżu elementów. Ponieważ każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, dlatego zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą Państwo dalszych szczegółowych informacji w tym zakresie i pomogą wybrać najbardziej korzystny i wygodny dla Państwa wariant realizacji naszych czynności regeneracyjnych.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011