REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BOCHNIA

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego BochniaPrzy przebiegu samochodu zbliżonym do granicy około 200 000 kilometrów na ogół

regeneracja koła dwumasowego

jest koniecznością. Podzespół ten ma za zadanie tłumić drgania skrętne generowane przez silnik, dzięki czemu kultura pracy jednostki napędowej, zmiana biegów oraz ogólny komfort jazdy są na bardzo wysokim poziomie. Wraz z upływem czasu każdy podzespół pracujący w sposób mechaniczny podlega naturalnemu użyciu i wyeksploatowaniu. Koło dwumasowe nie jest tutaj żadnych wyjątkiem. Bez względu na dbałość o samochód i styl jazdy z całą pewnością w którymś momencie konieczność zregenerowania lub wymiany na nowy tego właśnie podzespołu nadejdzie. Użytkując samochód w sposób delikatny i przestrzegając kilku ważnych zaleceń możemy jednak okres żywotności każdej dwumasy nieco wydłużyć. Chodzi tutaj przede wszystkim o delikatne operowanie sprzęgłem, unikanie przeciążenia pojazdu ponad normy zalecane przez producenta, delikatne ruszanie i unikanie gwałtownego przyspieszania samochodem. Czynniki te w dużym stopniu skracają żywotność koła dwumasowego i unikając ich z całą pewnością nasza dwumasa wystarczy na dłużej.

Oferowana w naszym zakładzie centralnym

regeneracja koła dwumasowego

to zabieg, dzięki któremu Twój podzespół odzyska pierwotne walory użytkowe i pełną sprawność techniczną. Gwarancja przez nas udzielana obejmuje okres roku lub dwóch lat bez limitu przejechanych kilometrów. Długość gwarancji jest uzależniona od marki samochodu. W każdym jednak przypadku podczas naszych prac regeneracyjnych wymieniamy wszystkie znajdujące się wewnątrz dwumasy podzespoły i tak na dobrą sprawę ze starego koła pozostaje tylko i wyłącznie obudowa. Powoduje to, że nasze czynności regeneracyjne lepiej jest określić mianem rekonstrukcji, gdyż wszystkie podzespoły wewnątrz dwumasy są po naszej regeneracji częściami nowymi. Istotnym elementem jest końcowy wyważenie całości, gdyż dwumasa podczas pracy wykonuje ruch obrotowy i wszelkie nierówności w rozłożeniu masy na kole mogłyby podzespół ten uszkodzić, powodując jednocześnie zniszczenia wśród innych współpracujących i znajdujących się w pobliżu elementów. Ponieważ każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, dlatego zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą Państwo dalszych szczegółowych informacji w tym zakresie i pomogą wybrać najbardziej korzystny i wygodny dla Państwa wariant realizacji naszych czynności regeneracyjnych.
  • wybierak w kole dwumasowym
  • naprawa koła dwumasowego Bochnia
regeneracja dwumasy Bochnia
dwumasy Bochnia
docisk sprzęgła regeneracja Bochnia
regeneracja kół dwumasowych Bochnia
tarcze sprzęgła regeneracja Bochnia
Bochnia naprawa kół dwumasowych
Bochnia koła dwumasowe
Bochnia naprawa kół dwumasowych
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved