REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CHRZANÓW

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego ChrzanówKażdy podzespół samochodowy pracujący w sposób mechaniczny z upływem czasu traci swoje pierwotne walory użytkowe, a

regeneracja koła dwumasowego

na ogół powinna zostać wykonana, gdy przebieg naszego samochodu jest zbliżony do wartości około dwustu tysięcy kilometrów. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie przybliżona wartość przebiegu, gdyż do naszego zakładu trafiają zarówno samochody z przebiegiem znacznie niższym, jak i również takie, których przebieg znacznie wartość wspomnianą przekracza. Wiele zależy także od stylu jazdy kierowcy, który w dużym stopniu przekłada się na żywotność koła dwumasowego. Z całą pewnością gwałtowne ruszanie i częste operowanie sprzęgłem, które można zaobserwować szczególnie w ruchu miejskim przyczyniają się do szybszego wyeksploatowania koła dwumasowego. Ponadto takie zachowania jak ruszanie spod świateł z piskiem opon lub strzelanie ze sprzęgła polegające na gwałtownym jego puszczaniu również wpływają na skrócenie żywotności dwumasy. Jeżeli zależy nam na tym, aby układ przeniesienia napędu w naszym aucie był przez długi okres sprawny, pamiętajmy, że delikatny styl jazdy i właściwe operowanie sprzęgłem w dużym stopniu przyczyniają się do dobrego stanu nie tylko samej dwumasy, ale również i całego szeregu innych podzespołów zamontowanych w naszym samochodzie.

W przypadku, gdy okaże się, iż

regeneracja koła dwumasowego

Twojego pojazdu powinna zostać wykonana, to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem w pierwszej kolejności będzie kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami. Wynika to z tego, że każdy przypadek jest inny, a my swoich Klientów traktujemy w sposób indywidualny i z tego właśnie powodu oferujemy różne warianty zrealizowania tej właśnie usługi. Są one zróżnicowane pod względem możliwości dostarczenia do nas swojego koła dwumasowego do regeneracji oraz są związane z miejscem wykonania demontażu koła dwumasowego. Można uczynić to o swojego zaufanego mechanika, lub alternatywnie skorzystać z któregoś z naszych warsztatów partnerskich, których bardzo duża ilość jest umiejscowiona na terenie każdej części naszego kraju. Dzięki takiemu podejściu oferowana przez nas usługa z całą pewnością może zostać wykonana w sposób łatwy i wygodny dla Ciebie, dzięki czemu nie będziesz musiał nigdzie daleko jeździć i szukać specjalisty mogącego regenerację zrealizować. Aby uzyskać dalsze informacje z tym związane zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi fachowcami, którzy chętnie udzielą Państwu wszelkich w tym zakresie informacji.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011