REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO MIECHÓW

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego MiechówDecydując się na jedną z naszych usług, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

można oczekiwać, że podzespół ten po wykonaniu naszych prac będzie posiadał walory użytkowe i sprawność techniczną podzespołu fabrycznie nowego. Dzięki temu przebieg, który będziemy mogli na takiej dwumasie osiągnąć będzie podobny do tego, jaki moglibyśmy uzyskać na podzespole fabrycznie nowym. Jest to możliwe dzięki temu, że do wszelkich spraw wykorzystujemy specjalistyczne maszyny i urządzenia, stosujemy komponenty i części zamienne pochodzące od renomowanych wytwórców, a wszystkie prace realizują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. Dzięki temu gwarancja udzielana na nasze prace jest udzielana bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają rekomendacje znanego w naszym kraju tygodnika motoryzacyjnego wydawanego w formie papierowej od wielu już lat. Nasi Klienci, to nie tylko kierowcy indywidualni, ale również szerokie grono warsztatów samochodowych i autoryzowanych serwisów znanych w Polsce marek. Czynniki te z całą pewnością są istotnymi argumentami wskazującymi na to, że jeżeli regeneracja dwumasy w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, to warto jest czynność tę właśnie nam powierzyć. Gdy otrzymasz od nas zregenerowaną dwumasę z całą pewnością nie będziesz w stanie odróżnić tego właśnie podzespołu od części fabrycznie nowej.

Gdy podejmiemy decyzję o tym, że

regeneracja koła dwumasowego

w naszym samochodzie powinna zostać wykonana, proponujemy w pierwszej kolejności wybrać podany na stronie numer telefonu i skontaktować się z naszymi specjalistami. Wiąże się to, z tym, że każdego naszego Klienta traktujemy w sposób indywidualny i staramy się jak najbardziej dopasować wariant realizacji usługi do oczekiwań i potrzeb Klienta. Możemy zaproponować przyjazd ze swoją zdemontowaną dwumasą do naszego zakładu centralnego lub wysłanie jej do nas przy pomocy usług kurierskich za naszym pośrednictwem realizowanych. Gdy Twój podzespół jest jeszcze zamontowany w samochodzie, możesz w celu jego demontażu odwiedzić swojego zaprzyjaźnionego mechanika lub skorzystać z któregoś z naszych warsztatów partnerskich. Dużym plusem tego ostatniego rozwiązania jest to, że nasi specjaliści zanim zdemontują Twoją dwumasę w pierwszej kolejności wykonają jej diagnostykę i ocenią, czy rzeczywiście dwumasa powinna zostać zregenerowana. W niektórych przypadkach objawy generowane przez koło dwumasowe i wskazujące na jej wyeksploatowanie mogą mieć zupełnie inne źródło. Dzięki temu przed podjęciem ostatecznej decyzji będziesz miał absolutną pewność, czy realizacja tej właśnie regeneracji usterki te usunie. Zbyt pochopnie podejmowanie decyzji i zbyt szybki demontaż dwumasy może skutkować tym, że wcale nie musi ona tym zabiegiem być podawana, lecz objawy generuje inny element, przykładowo poduszki metalowo gumowe pod silnikiem lub skrzynią biegów. Biorąc pod uwagę dotychczasowe rozważania, proponujemy w pierwszej kolejności wybrać numer telefonu podany na stronie i skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy z chęcią udzielą Państwu wszelkich dalszych w tym zakresie informacji.

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011