REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO GDYNIA

Wszelki informacje oraz zamawianie usług pod numerem:

tel.
607 706 509
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
Koła dwumasowe po regeneracji uzyskują przebiegi nawet do 200 tys. km!
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego GdyniaW przypadku, gdy Gdynia jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja koła dwumasowego

powinna zostać w aucie przeprowadzona już teraz lub w najbliższym czasie, warto jest skorzystać z oferty naszego zakładu.

Firma nasza ma ogromne doświadczenie w regeneracji różnego rodzaju podzespołów samochodowych, a dwumasy w tym zakresie są wiodące. Obsługujemy nie tylko kierowców indywidualnych, ale również firmy transportowe, floty aut przedstawicieli handlowych, współpracujemy z wieloma warsztatami na terenie całego kraju, w tym także z autoryzowanymi serwisami znanych w Polsce marek samochodowych.

W przypadku, gdy zaobserwujesz objawy zużycia i wyeksploatowania koła dwumasowego, nie powinno się zbyt długo zwlekać i odkładać naprawy, gdyż w skrajnym przypadku grozić może unieruchomienie samochodu lub poważna usterka silnika albo skrzyni biegów. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że każdy z tych wariantów generuje wysokie koszty, których można uniknąć odpowiednio wcześnie decydując się na regenerację koła dwumasowego.

Nawet największy laik samochodowy ma świadomość tego, że aby podzespół poddać regeneracji i działaniom naprawczym to należy wymontować go z samochodu. W przypadku koła dwumasowego konieczne będzie wyjęcie skrzyni biegów i bez znaczenia, z jaką marką samochodu będziemy mieli do czynienia. Czynność ta wymaga zastosowania podnośnika samochodowego, tak więc czynność tę należy wykonać w profesjonalnym warsztacie.

W sytuacji, gdy nie macie Państwo zaufanego mechanika, aby czynność tę wykonać, proponujemy skontaktować się z nami, a my polecimy jeden lub kilka spośród wielu pracujących z nami warsztatów na terenie całego kraju. W toku wieloletniej działalności zaprosiliśmy do współpracy ponad 200 rzetelnych serwisów samochodowych i prawdopodobnie któryś z nich znajduje się w miejscu Twojego zamieszkania. Będziesz mógł również w takim warsztacie dokonać diagnostyki koła dwumasowego, albowiem nie zawsze objawy, które pojawiają się pochodzą rzeczywiście od koła. Drżenie karoserii i podejrzane dźwięki wynikają także z uszkodzonych poduszek pod silnikiem lub skrzynią biegów.

Zatem, jeżeli Gdynia jest miejscem Twojego zamieszkania i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Koło dwumasowe do regeneracji można dostarczyć do naszego zakładu na różne sposoby. Najłatwiej będzie zamówić kuriera, ale gdy zrobimy to zbyt późno danego dnia, może się okazać, że kurier przyjedzie dopiero nazajutrz. Jeżeli zależy nam bardzo na czasie, możemy przyspieszyć cały proces i samodzielnie dostarczyć przesyłkę z zapakowanym kołem dwumasowym do firmy kurierskiej.

Dzięki temu, już na drugi dzień koło będzie w naszym zakładzie i zostanie poddane naszym czynnościom regeneracyjnym.
tel. 607 706 509
  • regeneracja koła dwumasowego Gdynia
  • regeneracja koła dwumasowego Gdynia
© 2011 by Aquaress   -   All Rights reserved