REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO GDYNIA

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego GdyniaW przypadku, gdy Gdynia jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja koła dwumasowego

powinna zostać w aucie przeprowadzona już teraz lub w najbliższym czasie, warto jest skorzystać z oferty naszego zakładu.

Firma nasza ma ogromne doświadczenie w regeneracji różnego rodzaju podzespołów samochodowych, a dwumasy w tym zakresie są wiodące. Obsługujemy nie tylko kierowców indywidualnych, ale również firmy transportowe, floty aut przedstawicieli handlowych, współpracujemy z wieloma warsztatami na terenie całego kraju, w tym także z autoryzowanymi serwisami znanych w Polsce marek samochodowych.

W przypadku, gdy zaobserwujesz objawy zużycia i wyeksploatowania koła dwumasowego, nie powinno się zbyt długo zwlekać i odkładać naprawy, gdyż w skrajnym przypadku grozić może unieruchomienie samochodu lub poważna usterka silnika albo skrzyni biegów. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że każdy z tych wariantów generuje wysokie koszty, których można uniknąć odpowiednio wcześnie decydując się na regenerację koła dwumasowego.

Nawet największy laik samochodowy ma świadomość tego, że aby podzespół poddać regeneracji i działaniom naprawczym to należy wymontować go z samochodu. W przypadku koła dwumasowego konieczne będzie wyjęcie skrzyni biegów i bez znaczenia, z jaką marką samochodu będziemy mieli do czynienia. Czynność ta wymaga zastosowania podnośnika samochodowego, tak więc czynność tę należy wykonać w profesjonalnym warsztacie.

W sytuacji, gdy nie macie Państwo zaufanego mechanika, aby czynność tę wykonać, proponujemy skontaktować się z nami, a my polecimy jeden lub kilka spośród wielu pracujących z nami warsztatów na terenie całego kraju. W toku wieloletniej działalności zaprosiliśmy do współpracy ponad 200 rzetelnych serwisów samochodowych i prawdopodobnie któryś z nich znajduje się w miejscu Twojego zamieszkania. Będziesz mógł również w takim warsztacie dokonać diagnostyki koła dwumasowego, albowiem nie zawsze objawy, które pojawiają się pochodzą rzeczywiście od koła. Drżenie karoserii i podejrzane dźwięki wynikają także z uszkodzonych poduszek pod silnikiem lub skrzynią biegów.

Zatem, jeżeli Gdynia jest miejscem Twojego zamieszkania i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Koło dwumasowe do regeneracji można dostarczyć do naszego zakładu na różne sposoby. Najłatwiej będzie zamówić kuriera, ale gdy zrobimy to zbyt późno danego dnia, może się okazać, że kurier przyjedzie dopiero nazajutrz. Jeżeli zależy nam bardzo na czasie, możemy przyspieszyć cały proces i samodzielnie dostarczyć przesyłkę z zapakowanym kołem dwumasowym do firmy kurierskiej.

Dzięki temu, już na drugi dzień koło będzie w naszym zakładzie i zostanie poddane naszym czynnościom regeneracyjnym.
  • regeneracja koła dwumasowego Gdynia

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011