REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SOPOT

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego SopotWszystkim zainteresowanym kierowcom zamieszkującym Sopot serdecznie polecamy nasze usługi, którymi jest

regeneracja koła dwumasowego

. Oprócz tego właśnie podzespołu, specjalizujemy się w regeneracji innych części samochodowych, w tym maglownic, czyli przekładni kierowniczych, konwerterów do samochodów wyposażonych w skrzynie automatyczne, pomp wspomagania i przekładni ślimakowych.

Jesteśmy wyposażeni w bardzo bogaty park maszynowy, dzięki czemu wszystkie procesy technologiczne wykonujemy w sposób całkowicie profesjonalny. Nasza firma na rynku regeneracji podzespołów samochodowych ma już ponad 15 lat doświadczenia, w związku z tym nasi pracownicy to fachowcy z długoletnim stażem i ogromnym doświadczeniem w zakresie wykonywanych czynności.

Regeneracja koła dwumasowego przywraca mu całkowitą sprawność i śmiało możemy porównać je z dwumasą fabrycznie nową. Niewątpliwą zaletą regeneracji jest jej cena, która w porównaniu z możliwością zakupu elementu fabrycznie nowego jest praktycznie w każdym przypadku bardzo korzystna dla kieszeni kierowcy.

Koło dwumasowe spełnia funkcję, którą jest tłumienie drgań skrętnych generowanych przez jednostkę napędową w dolnym zakresie jej obrotów. W związku z tym, niedomagania koła dwumasowego kierowca odczuje w tym właśnie zakresie pracy silnika, a objawami, które będą niepokoić są wibracje karoserii samochodu oraz metaliczne dźwięki dochodzące z okolicy silnika i skrzyni biegów.

Dla przeprowadzenia dobrej diagnostyki należałoby wybrać się do dobrego warsztatu samochodowego i dopiero po stwierdzeniu tam zużycia dwumasy, podjąć decyzję o regeneracji lub zakupie nowego elementu. Nikomu nie polecamy kupowania części używanych, gdyż nabywając takie koło nie mamy absolutnie żadnej pewności, w jakim jest ono stanie technicznym i jaki ma rzeczywisty przebieg.

Bardzo często bywa tak, że kupiona część jest w gorszym stanie, niż dotychczasowo posiadana. Z punktu widzenia kierowcy jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto. W przypadku, zatem gdy zamieszkujesz Sopot i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  • Sopot regeneracja koła dwumasowego

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011