REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SŁUPSK

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego SłupskWszystkich zamieszkujących Słupsk, których interesuje

regeneracja koła dwumasowego

zachęcamy do korzystania z naszych usług. Dużą zaletą naszej firmy jest pełna kompleksowość oferowanych usług. Dobrze rozwinięta infrastruktura oraz sieć warsztatów współpracujących pozwala nam obsłużyć każdego klienta na terenie naszego kraju, bez względu na lokalizację. Oprócz tego, jesteśmy w stanie dokonać regeneracji innych podzespołów znajdujących się w układzie sprzęgła: tarczy, docisku oraz wysprzęglika. Jedynie dobry stan techniczny wszystkich elementów jest gwarancją prawidłowej pracy układu przeniesienia napędu. Gdy skrzynia biegów zostanie zdemontowana, by wyjąć dwumasę, zwróćmy uwagę, w jakim stanie są właśnie przed chwilą wymienione elementy.

Jeżeli okaże się, że również one kwalifikują się do regeneracji, proponujemy wysłać nam cały zestaw sprzęgła. W przypadku wątpliwości, co do kondycji elementów, można je do nas również wysłać, a nasi fachowcy ocenią całość i w oparciu o tę opinię podejmiecie Państwo decyzję, czy również poddawać je regeneracji, czy zamontować w takim stanie, w jakim obecnie się znajdują.

Kompleksowość naszych usług wiąże się z tym, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu fabrycznie nowe podzespoły samochodowe do praktycznej każdej marki auta. Dotyczy to nie tylko układu sprzęgła, ale również wszystkich możliwych części zamiennych niezbędnych do bieżącej eksploatacji samochodu lub wykonywania poważniejszych napraw.

Niestety, w niektórych przypadkach, dwumasy nie da się zregenerować, ale najczęściej wynika to z poważnego uszkodzenia takiego elementu. W takim przypadku możemy zaproponować za dopłatą zregenerowane koło dwumasowe, których bardzo dużą ilość mamy w naszym magazynie centralnym. Ze starego koła dwumasowego do dalszej obróbki wykorzystujemy jedynie obudowę i to właśnie jej uszkodzenie dyskwalifikuje cały element do regeneracji.

Wszystkie elementy znajdujące się w środku koła podlegają wymianie na fabrycznie nowe, co gwarantuje bardzo długą żywotność i pełne walory użytkowe takiego podzespołu. W sytuacji, gdy zamieszkujesz Słupsk i

regeneracja koła dwumasowego

leży w obszarze Twojego zainteresowania, proponujemy skontaktować się z nami, aby poznać wszelkie dodatkowe informacje na ten temat.

Koło dwumasowe do regeneracji należy dostarczyć do naszego zakładu, oczywiście po jego zdemontowaniu z samochodu. Najłatwiej będzie zamówić kuriera, który odwiedzi wskazany przez Państwo adres, a w niektórych przypadkach można samemu dostarczyć dwumasę do naszego zakładu, ale ma to jedynie sens wtedy, gdy odległość nie jest duża. Inna opcja polega na przyniesieniu zapakowanego koła dwumasowego do firmy kurierskiej i tam jej wysłaniu.
  • regeneracja koła dwumasowego Słupsk
  • naprawa koła dwumasowego Słupsk
© 2011 by Aquaress   -   All Rights reserved