REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO LĘBORK

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego LęborkW przypadku, gdy zamieszkujesz Lębork i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie stanowi punkt Twego zainteresowania, proponujemy skontaktować się z naszym zakładem, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje w powyższym zakresie. Nasza firma, to duży zakład z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. W związku z tym określanie nas mianem warsztatu nie do końca oddaje istotę rzeczy. Zatrudniamy bardzo dużą liczbę pracowników, wykorzystujemy wyspecjalizowane maszyny, a skala i zakres naszej działalności obejmuje nie tylko rynek krajowy, ale także i zagraniczne.

Naszymi Klientami są zarówno kierowcy indywidualni, warsztaty samochodowe, jak i również autoryzowane serwisy renomowanych i znanych na polskim rynku motoryzacyjnym marek samochodowych. W związku z powyższym o wiele lepszym określeniem w stosunku do naszej firmy jest nazwa zakład. Określenie warsztat bardziej kojarzy się z działalnością o charakterze rzemieślniczym, na małą skalę, bez posiadania wyrafinowanego sprzętu. O naszej firmie można także dowiedzieć się na łamach znanego chyba każdemu doświadczonemu kierowcy tygodnika motoryzacyjnego wydawanego formie papierowej już od wielu lat.

Chcąc prawidłowo zregenerować koło dwumasowe należy w tym celu wykonać szereg operacji, wymagających posiadania zaawansowanego technologicznie sprzętu. Z tego właśnie powodu, zakładów zajmujących się regeneracją tego właśnie podzespołu dwumasy nie znajdziemy zbyt wiele, a część rzemieślników próbujących zająć się tymi usługami z uwagi na brak doświadczenia i bardzo drogiego sprzętu oraz wysokiej jakości materiałów zrezygnowało z prowadzenia tego rodzaju działalności.

Jak już wspomnieliśmy, nasza firma w tej branży działa od ponad 15 lat i nasze doświadczenie pozwala z bardzo dobrym efektem wykonywać umawiane usługi, a dowodem tego może być fakt, że na niektóre modele samochodów udzielamy aż dwuletniej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Już sam ten fakt świadczy, że dwumasa po naszych procesach technologicznych nie odbiega wcale od parametrów fabrycznie nowego koła.

Oczywiście skorzystanie z naszych usług, to rozwiązanie dużo tańsze, niż zakup nowej dwumasy, co w dzisiejszych czasach ma chyba dosyć istotne znaczenie.

Tak więc w przypadku, gdy zamieszkujesz Lębork i chciałbyś wykonać operację, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest zamówienie kuriera za naszym pośrednictwem, dzięki czemu nie ma konieczności samodzielnego dźwigania koła i jeżdżenia z nim dokądkolwiek. Opcja, o której wspominamy istnieje, dlatego że w niektórych przypadkach Klient nie zdąży zamówić kuriera jeszcze na ten sam dzień i nie ma czasu, aby czekać do dnia kolejnego. W takim przypadku opłaca się samemu dostarczyć koło kurierowi, dzięki czemu zaoszczędzamy jeden dzień roboczy.
  • regeneracja koła dwumasowego Lębork

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011