REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO TCZEW

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego TczewZamieszkującym Tczew i zainteresowanym zabiegiem, jakim jest

regeneracja koła dwumasowego

serdecznie polecamy realizację u nas tej usługi. Przed wykonaniem wspomnianej czynności konieczna jest prawidłowa diagnostyka, aby mieć całkowitą pewność, że to właśnie dwumasa jest przyczyną naszych problemów. W tym celu należy udać się do dobrego mechanika samochodowego, który dokładnie zdiagnozuje dwumasę i wyeliminuje inne źródła naszego niepokoju, którymi mogą być na przykład zużyte poduszki pod silnikiem lub skrzynią biegów, a które dają podobne objawy, to znaczy powodują drgania karoserii samochodu i w niektórych przypadkach nienaturalne odgłosy dochodzące z okolicy silnika i skrzyni biegów.

W zakresie regeneracji kół dwumasowych, nasz zakład ma ogromne doświadczenie, gdyż dwumasy, które opuszczają zakład jeżdżą po drogach nie tylko naszego kraju, ale i również państw ościennych.

W sytuacji, gdy nie posiadasz zaufanego mechanika, proponujemy skontaktować się z nami, a my polecimy państwu godny zaufania serwis w pobliżu miejscu zamieszkania, dzięki czemu diagnostyka i ewentualny demontaż koła dwumasowego przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Koło dwumasowe do regeneracji oczywiście trzeba zdemontować z samochodu, a to będzie wiązało się z koniecznością całkowitego wyjęcia skrzyni biegów. Gdy wszystkie elementy będą już na wierzchu, warto jest zwrócić uwagę, w jakiej kondycji jest tarcza sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik. Aby układ przeniesienia napędu funkcjonował w sposób efektywny i prawidłowy konieczna jest dobra kondycja techniczna wszystkich podzespołów. W przypadku wątpliwości można przesłać do nas cały zestaw sprzęgła a my dokonamy jego oceny i diagnostyki stanu technicznego.

W przypadku, gdy istnieje konieczność regeneracji, wykonamy te czynności, niemniej jednak to do zleceniodawcy w każdym przypadku należy decyzja czy regenerację wykonywać, czy założyć z powrotem do samochodu w takim stanie, w jakim obecnie się znajdują.

W sytuacji zatem, gdy zamieszkujesz Tczew i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana już teraz lub przypuszczasz, że jest to kwestia niedalekiej przyszłości, proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami i dowiedzieć się więcej na temat przebiegu operacji.

Aby skorzystać z naszych usług najprościej jest zamówić kuriera za naszym pośrednictwem, który przyjedzie pod dowolnie wskazaną lokalizację i paczkę z kołem dwumasowym zabierze. Prosimy zwrócić uwagę na dokładne zapakowanie elementu tak, aby nie miał on możliwości swobodnego przemieszczania się wewnątrz pudełka.

Piszemy o tym, dlatego że inną opcją, niż zamówienie kuriera, którzy który odbierze od państwa przesyłkę jest samodzielne dostarczenie jej pod wskazany adres. Może mieć to miejsce szczególnie wtedy, gdy zależy nam na czasie i zamówimy kuriera zbyt późno, aby jeszcze tego samego dnia odebrał naszą paczkę. Przed wizytą u kuriera prosimy o kontakt z nami.
  • Tczew regeneracja koła dwumasowego

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011