REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO WEJHEROWO

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego Wejherowo



Wszystkim zmotoryzowanym zamieszkującym Wejherowo zainteresowanych usługą, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

serdecznie polecamy nasz zakład. Koło dwumasowe ma niestety dosyć złą opinię, jako podzespół, który należy wymienić na nowy lub regenerować. Opinia wiąże się najczęściej z traktowaniem dwumasy, jako podzespołu montowanego tylko i wyłącznie, dlatego aby miało się, co popsuć w samochodzie. Dwumasa fabrycznie nowa, w niektórych przypadkach jest podzespołem bardzo drogim, w związku z tym, opinie klientów z zasady są negatywne. Wielu jednak kierowców przez agresywny styl jazdy przyczynia się do szybszego wyeksploatowania koła.

Regeneracja koła dwumasowego przez nas oferowana wychodzi naprzeciwko zapotrzebowaniu rynkowemu na posiadanie sprawnej części na gwarancji. Koło po naszych procesach technologicznych ma pełne walory użytkowe i z całą pewnością uzyska przebieg zbliżony do fabrycznej dwumasy. Nasi kontrahenci, to nie tylko kierowcy prywatni, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek. Z firmami tymi współpracujemy już od wielu lat, więc fakt ten świadczy o tym, że usługi przez nas oferowane są bardzo wysokiej jakości i że nasi Klienci są z nich zadowoleni.

Dwumasa pomimo złych opinii pełni bardzo ważną funkcję w każdym samochodzie. Najważniejsze jej zadanie to tłumienie drgań skrętnych generowanych przez silnik, a dzięki temu karoseria auta nie drży i nie ma wibracji podczas pracy silnika w dolnym zakresie jego obrotów.

Oprócz tego zadaniem dwumasy jest ochrona skrzyni biegów przed nadmiernym przeciążeniem i wspomnianymi drganiami. Z tych właśnie powodów nie warto, w przypadku problemów z dwumasą stosować rozwiązania polegającego na zastąpieniu tego mechanizmu poprzez klasyczny układ sprzęgła. Ponosimy wtedy wysokie ryzyko, że skrzynia biegów ulegnie dosyć szybkiemu zniszczeniu. Oczywiście jest to zależne również od stylu jazdy kierowcy, a warto pamiętać, że agresywna jazda przyczynia się do zużywania wszystkich podzespołów i dwumasa nie jest w tym przypadku jakimkolwiek wyjątkiem.

Jeśli zamieszkujesz Wejherowo i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wkrótce wykonana, proponujemy kontaktować się z naszymi specjalistami, którzy udzielą niezbędnych w tym zakresie odpowiedzi.
  • regeneracja koła dwumasowego Wejherowo
  • regeneracja koła dwumasowego Wejherowo
© 2011 by Aquaress   -   All Rights reserved