REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KWIDZYN

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego KwidzynW przypadku, gdy zamieszkujesz Kwidzyn i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie jest operacją, którą bierzesz pod uwagę, proponujemy skontaktować się z nami, a nasi specjaliści w tym zakresie udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Realizowany przez nas proces technologiczny polega na rozłożeniu koła dwumasowego na poszczególne elementy składowe. W dalszej kolejności wszystkie elementy znajdujące się wewnątrz są wymieniane na fabrycznie nowe. Szczególnie trzeba podkreślić to, że w przypadku każdego koła, za każdym razem wymieniony jest cały jego środek bez wyjątku. Ze starej dwumasy wykorzystywana jest praktycznie tylko i wyłącznie obudowa.

Dzięki takiemu podejściu mamy całkowitą pewność, że koła dwumasowe wyjeżdżające z naszego zakładu mają takie same walory użytkowe, jak fabrycznie nowe podzespoły. Dzięki temu, na niektóre modele aut możemy wystawić nawet dwuletnią gwarancję, bez żadnego limitu przejechanych kilometrów, co całą pewnością świadczy o naszym dużym profesjonalizmie znajomości tematyki.

W układzie przeniesienia napędu oprócz koła dwumasowego znajdziemy także inne elementy: tarczę sprzęgła, która bezpośrednio styka się z kołem dwumasowym, docisk sprzęgła i wysprzęglik. Wszystkie elementy muszą być w dobrej kondycji technicznej, aby układ pracował w sposób, jak najbardziej efektywny i prawidłowy. Do wyjęcia tych elementów z samochodu konieczny jest demontaż skrzyni biegów, w związku z czym, na zabieg ten wypadałoby udać się do dobrego warsztatu samochodowego.

Jeżeli nie macie Państwo takowego, proponujemy skontaktować się z nami, a my wskażemy Państwu dobrego fachowca w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania. Na polskim rynku motoryzacyjnym działamy już ponad 15 lat i do współpracy z nami zaprosiliśmy ponad 200 warsztatów na terenie całego kraju i z pewnością któryś z nich będzie w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania.

W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz Kwidzyn i

regeneracja koła dwumasowego

w Twym samochodzie jest niezbędna, proponujemy skontaktować się z nami, aby poznać wszystkie szczegóły naszej oferty.

Specyfika naszych usług oraz doskonale rozwinięta infrastruktura pozwalają nam zapewnić obsługę każdemu potencjalnemu klientowi na terenie całego kraju. Najprostsze wyjście, to zamówienie kuriera, który odwiedzi Państwo w dowolnej lokalizacji, może być to także warsztat dokonujący demontaż i montaż koła dwumasowego i zabierze paczkę do regeneracji w naszym zakładzie.

Jeśli złożymy zlecenie zbyt późno, aby jeszcze tego samego dnia przyjechał kurier, możemy aby nie tracić czasu zawiść zapakowane koło dwumasowe do punktu nadawanie przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej, zlokalizowanej w Gdańsku przy ulicy Wodnika. Trasa dzieląca Kwidzyn i Gdańsk, to niewiele ponad 100 kilometrów, ale w sytuacji, gdy zależy nam na czasie, szczególnie w przypadku auta firmowego warto jest trasę tę pokonać, gdyż dzięki temu nie musimy czekać na drugi dzień na kuriera.
  • regeneracja koła dwumasowego Kwidzyn
  • naprawa koła dwumasowego Kwidzyn
© 2011 by Aquaress   -   All Rights reserved