REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO PRUSZCZ GDAŃSKI

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego Pruszcz GdańskiJeżeli zamieszkujesz Pruszcz Gdański i

regeneracja koła dwumasowego

znajduje się w obszarze Twego zainteresowania, to oznacza, że odwiedzasz właściwą stronę w Internecie. Nie każdy o tym wie, ale koła dwumasowe są także stosowane w silnikach benzynowych i pełnią tam dokładnie taką samą funkcję, jak w przypadku jednostek zasilanych olejem napędowym. Funkcje te to przede wszystkim tłumienie drgań skrętnych generowanych przez silnik w dolnym zakresie jego obrotów oraz ochrona skrzyni biegów przed tym drganiami oraz dużymi przeciążeniami.

Oprócz tego możemy zauważyć, że samochody posiadające koło dwumasowe odnotowują mniejsze spalanie, a biegi zmienia się nieco płynniej. Dwumasa przyczynia się do większego komfortu jazdy i wyższej kultury pracy układu przeniesienia napędu.

Usterki w obydwu typach kół są takie same i wiążą się z wyeksploatowaniem znajdujących się w środku elementów mających za zadanie tłumić drgania. Nasze procesy technologiczne w efekcie dają podzespół o żywotności i walorach nowego koła dwumasowego, a w niektórych przypadkach żywotność naszych jest wyższa, niż fabrycznych. Przebieg, który możemy uzyskać na kole dwumasowym oscyluje w granicach dwustu tysięcy kilometrów. 

Styl jazdy kierowcy ma niebagatelny wpływ na to, jak długo dwumasa w naszym samochodzie wytrzyma. W bardzo bogatym doświadczeniu spotkaliśmy się z osobami, u których koła wytrzymały ponad 250 tysięcy kilometrów, ale były też przypadki, że dwumasa uległa zużyciu już po około stu pięćdziesięciu tysiącach kilometrów. Wszystko to zależy od tego, jak traktujemy swoje auto.

Gdy będzie nam wydawać się, że jest to samochód rajdowy i będziemy z piskiem opon ruszać spod każdych świateł, a styl jazdy będzie agresywny, to odczują to wszystkie podzespoły i dwumasa nie jest w tym zakresie żadnym wyjątkiem. Dla dwumasy niekorzystne jest także zbytnie przeciążanie samochodu ponad normy zalecane przez producenta.

W przypadku, zatem gdy zamieszkujesz Pruszcz Gdański i

regeneracja koła dwumasowego

znajduje się w obszarze Twoich zainteresowań, zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy udzielą wszystkich niezbędnych w tym zakresie informacji.

Pruszcz Gdański jest położony bardzo blisko Gdańska, a aby dostać się tam będziemy potrzebowali około pół godziny. Piszemy o tym dlatego, że niektórzy chcieliby osobiście dostarczyć kurierowi swoje koło dwumasowe do regeneracji, szczególnie wtedy, gdy zależy na czasie lub gdy złożymy zlecenie zbyt późno, aby kurier mógł przyjechać jeszcze tego samego dnia po przesyłkę.

Szczególnie jest to istotne w przypadku samochodów służbowych, gdzie każdy dzień opóźnienia i zwłoki to potencjalne straty dla firmy. Przed udaniem się pod wskazaną lokalizację, prosimy skontaktować się z nami, abyśmy mogli dokonać autoryzacji nadawanej paczki. Prosimy także zwrócić uwagę na jej prawidłowe zapakowanie tak, aby dwumasa nie mogła wewnątrz opakowania przemieszczać się w swobodny sposób.
  • regeneracja koła dwumasowego Pruszcz Gdański

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011