REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO MALBORK

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego MalborkGdy zamieszkujesz Malbork i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest wymagana lub też trzeba będzie ją wykonać w najbliższym czasie, proponujemy zapoznać się z naszą ofertą w tym właśnie zakresie, gdyż oferowane przez nas usługi są bardzo korzystne pod względem cenowym, a co więcej, dwumasy po naszych procesach technologicznych w niektórych przypadkach wytrzymują dłużej, aniżeli fabrycznie nowe koła dwumasowe.

Potwierdzeniem tego jest fakt, że dla wybranych modeli samochodów udzielamy gwarancji na 2 lata, bez żadnego limitu przejechanych kilometrów. Aby zamówić nasze usługi prosimy skontaktować się z nami pod podanym numerem telefonu, gdzie nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie zapytania w tym zakresie.

Zużyta dwumasa powinna być w miarę szybko zastąpiona nową lub regenerowaną, gdyż zaniedbanie w tym zakresie może spowodować gorsze, niż nam się wydaje konsekwencje łącznie z uszkodzeniem silnika lub skrzyni biegów.

Gdy zamówicie Państwo kuriera lub zdecydujecie się dostarczyć osobiście do jego centrali koło dwumasowe, prosimy aby zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe zapakowanie przesyłki. Szczególnie istotne jest to, aby dwumasa nie miała możliwości swobodnego przemieszczanie się wewnątrz opakowania. Może zdarzyć się tak, że w takim przypadku kurier odmówi podjęcia przesyłki, natomiast w czasie transportu dwumasa mogłaby ulec dalszemu uszkodzeniu.

Aby zabezpieczyć koło przed przemieszczaniem się w środku paczki, dobrze jest wykorzystać folię bąbelkową lub papier, czy tekturę, które doskonale zabezpieczającą koło przed przesuwaniem się w pudełku i dodatkowo chronią przed dalszym uszkodzeniem.

W przypadku, gdy zamieszkujesz Malbork i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Gdy decydujemy się samodzielnie dostarczyć kurierowi nasze koło dwumasowe pamiętajmy, aby w pierwszej kolejności skontaktować się z nami i dokonać autoryzacji przesyłki, bez której konieczne byłoby poniesienie kosztu wyższego, niż gdyby zrobić to za naszym pośrednictwem.
  • regeneracja koła dwumasowego Malbork

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011