REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO MALBORK

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
Ko³a dwumasowe po regeneracji uzyskuj¹ przebiegi nawet do 200 tys. km!
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego MalborkGdy zamieszkujesz Malbork i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest wymagana lub też trzeba będzie ją wykonać w najbliższym czasie, proponujemy zapoznać się z naszą ofertą w tym właśnie zakresie, gdyż oferowane przez nas usługi są bardzo korzystne pod względem cenowym, a co więcej, dwumasy po naszych procesach technologicznych w niektórych przypadkach wytrzymują dłużej, aniżeli fabrycznie nowe koła dwumasowe.

Potwierdzeniem tego jest fakt, że dla wybranych modeli samochodów udzielamy gwarancji na 2 lata, bez żadnego limitu przejechanych kilometrów. Aby zamówić nasze usługi prosimy skontaktować się z nami pod podanym numerem telefonu, gdzie nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie zapytania w tym zakresie.

Zużyta dwumasa powinna być w miarę szybko zastąpiona nową lub regenerowaną, gdyż zaniedbanie w tym zakresie może spowodować gorsze, niż nam się wydaje konsekwencje łącznie z uszkodzeniem silnika lub skrzyni biegów.

Gdy zamówicie Państwo kuriera lub zdecydujecie się dostarczyć osobiście do jego centrali koło dwumasowe, prosimy aby zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe zapakowanie przesyłki. Szczególnie istotne jest to, aby dwumasa nie miała możliwości swobodnego przemieszczanie się wewnątrz opakowania. Może zdarzyć się tak, że w takim przypadku kurier odmówi podjęcia przesyłki, natomiast w czasie transportu dwumasa mogłaby ulec dalszemu uszkodzeniu.

Aby zabezpieczyć koło przed przemieszczaniem się w środku paczki, dobrze jest wykorzystać folię bąbelkową lub papier, czy tekturę, które doskonale zabezpieczającą koło przed przesuwaniem się w pudełku i dodatkowo chronią przed dalszym uszkodzeniem.

W przypadku, gdy zamieszkujesz Malbork i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Gdy decydujemy się samodzielnie dostarczyć kurierowi nasze koło dwumasowe pamiętajmy, aby w pierwszej kolejności skontaktować się z nami i dokonać autoryzacji przesyłki, bez której konieczne byłoby poniesienie kosztu wyższego, niż gdyby zrobić to za naszym pośrednictwem.
tel. 607 706 509
  • regeneracja koła dwumasowego Malbork
  • regeneracja kół dwumasowych Malbork
© 2011 by Aquaress   -   All Rights reserved