REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CHODZIEŻ

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego Chodzież



W sytuacji, gdy zamieszkujesz Chodzież i w Twoim samochodzie wymagana jest regeneracja koła dwumasowego, zapraszamy do dalszej lektury naszej strony, dzięki czemu można poznać sporo informacji dotyczących kół dwumasowych. Nie wszyscy o tym wiedzą, a dotyczy to szczególnie kierowców indywidualnych, ale koła dwumasowe występują także w samochodach zasilanych benzyną i pełnią tam dokładnie takie same funkcje jak w dieslach, czyli niwelują drgania skrętne generowane przez silnik pracujący w dolnym zakresie obrotów oraz przyczyniają się do ochrony skrzyni biegów przed nadmiernym obciążeniem podczas przenoszenia momentu obrotowego z wału korbowego.

Dodatkowo zaobserwować możemy płynniejszą zmianę biegów oraz niższe spalanie. Sama jest budowa koła dwumasowego jest taka sama, gdyż składa się ono z dwóch niezależnych mas, ze sobą połączonych, z możliwością obrotu wobec siebie o określony kąt.

Jedna z nich jest przykręcona śrubami na stałe do wału korbowego, druga współpracuje ze sprzęgłem. Przeciętne przebiegi uzyskiwane przez koła dwumasowe, zarówno w silnikach benzynowych, jak i na olej napędowy, to około 200 tysięcy kilometrów. Oczywiście styl jazdy może przyczynić się zarówno do radykalnego skrócenia tego okresu, jak i do niego wydłużenia się. W naszej wieloletniej działalności spotkaliśmy się z jednym, jak i z drugi przypadkiem.

Do naszego zakładu trafiały koła dwumasowe po przebiegu stu tysięcy kilometrów, ale również około trzystu tysięcy kilometrów. Podczas regeneracji cały środek jest wymieniany. Objawy, które towarzyszą wyeksploatowanej dwumasie, to przede wszystkim nadmierna wibracja karoserii samochodu oraz różnego rodzaju dźwięki wydające się podczas pracy z okolic skrzyni i silnika w dolnym zakresie jego obrotów.

Gdy stwierdzimy właśnie te objawy w naszym aucie, warto jest odwiedzić mechanika samochodowego. Zatem, gdy zamieszkuje

Chodzież

i bierzesz pod uwagę możliwość wykonania usługi, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy udzielają odpowiedzi na wszystkie w tym zakresie pytania.

Istnieje kilka możliwości, w jakie koło dwumasowe można dostarczyć do naszego zakładu. Najprostsze wyjście to wykonanie telefonu do nas i zamówienie kuriera, który odbierze koło dwumasowe i dostarczy do naszego zakładu do regeneracji. Gdy jednak złożymy zlecenie po godzinie granicznej dla danego dnia, kurier będzie mógł odwiedzić nas dopiero nazajutrz. W wielu przypadkach Klientowi zależy na czasie, dlatego można samodzielnie dostarczyć koło dwumasowe do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Mieszkańcy Chodzieży mają taką możliwość, a najprościej będzie udać się do Piły, gdzie przy ulicy Krzywej punkt ten jest zlokalizowany. Najprościej będzie udać się drogą krajową numer 11. Przed wybraniem tego wariantu konieczny jest kontakt telefoniczny z nami, abyśmy mogli dokonać autoryzacji przesyłki, bez czego nie będzie możliwości jej wysłania.
  • regeneracja koła dwumasowego Chodzież

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011