REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KALISZ

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego KaliszW przypadku, gdy zamieszkujesz Kalisz i interesuje Cię regeneracja koła dwumasowego, możesz skorzystać z naszych usług. Nasi Klienci przed zdecydowaniem się na zrealizowanie regeneracji chcielibyście wiedzieć kilka podstawowych rzeczy z tym związanych. Na najczęściej zadawane pytania odpowiemy poniżej. Najczęstszym pytaniem jest to, czy wystawiamy gwarancję. Oczywiście, że tak i gwarancja ta jest na 12 miesięcy, bez żadnego limitu kilometrów, a co więcej, dla niektórych modeli samochodów w ramach programu pilotażowego udzielamy gwarancji dwuletniej. Inne interesujące kwestie dotyczą tego, w jaki sposób można dostarczyć koło dwumasowe do regeneracji w naszej firmie.

W tej kwestii mamy kilka możliwości. Po pierwsze, można samodzielnie odwiedzić nasz zakład i przyjechać do nas z dwumasą.  W pewnych przypadkach nie jest to możliwe z uwagi na dużą odległość i czas, który należałoby na to poświęcić oraz koszt paliwa. Dlatego inna opcja polega na zamówieniu kuriera, który odwiedzi Państwa lokalizację i odbierze koło do regeneracji oraz dostarczy do naszego zakładu, a po zrealizowaniu usługi odwiezie pod dowolnie wybrany przez Państwa adres.

Inna opcja polega na odwiedzeniu punktu nadawania przesyłek w Państwa miejscowości lub jej sąsiedztwie i tam nadanie przesyłki z kołem dwumasowym. Inne ważne kwestie, o której często Państwo pytacie dotyczą dotyczą tego, czy cena jest uzależniona od zakresu naprawy. Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna, otóż cena za każdym razem jest stała, ponieważ podczas naszych działań na każdym razem i w przypadku, każdego koła wymieniamy wszystkie znajdujące się w jego wnętrzu elementy na fabrycznie nowe. Ponieważ udzielamy gwarancji na rok czasu bez limitu kilometrów, to musimy mieć pewność, że nasze koło ma walory użytkowe podzespołu fabrycznie nowego.

Będzie to możliwe tylko wtedy, gdy całe wnętrze koła i wszystkie elementy odpowiedzialne za tłumienie drgań będą nowe. Bezpośrednio z tym wiąże się kolejne często pytanie dotyczące tego, jakie części zamienne do kół dwumasowych wykorzystujemy. Otóż opatrujemy się w tych samych fabrykach, u których nabywają podzespoły wytwórcy nowych kół dwumasowych, łatwo więc wnioskować, że są to podzespoły najwyższej jakości. Inna kwestia dotyczy tego, czy nie lepiej kupić koło dwumasowe używane.

Rozwiązanie to zdecydowanie Państwu odradzamy, ponieważ wielokrotnie spotkaliśmy się z taką sytuacją, że kierowca nabywał używane koło, które po kilku dniach lub tygodniach, dosłownie rozsypywało się na części, przy okazji niszcząc inne elementy układu napędowego. Nabywając część używaną nie mamy żadnej pewności, jaki jest faktyczny jej przebieg i stan, a z reguły kondycja używanego koła jest znacznie gorsza, niż naszego dotychczasowego.

Z tych właśnie powodów dobrym rozwiązaniem jest regenerować posiadaną dwumasę, posiadać na nią gwarancję i mieć pewność, że wystarczy ona na tak samo długi czas, co nowe koło dwumasowe. W przypadku, zatem gdy w zamieszkujesz Kalisz i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, ewentualnie okres ten już się zbliża, zachęcamy do korzystania z naszych usług, a także kontaktu z naszymi fachowcami, którzy odpowiedzą na wszystkie związane z tym pytania.

Na naszej stronie umieściliśmy informacje, że koło dwumasowe można dostarczyć osobiście do punktu nadawania przesyłek współpracującej nami firmy kurierskiej. Zanim jednak wybiorą Państwo to rozwiązanie, konieczny jest kontakt z naszymi fachowcami, aby dokonać autoryzacji wysyłanej przesyłki, bez czego jej samodzielne wysłanie nie będzie możliwe. Proszę także uwagę na prawidłowe zapakowanie koła dwumasowego, aby nie miało ono możliwości swobodnego poruszania się wewnątrz pudełka, aby nie uległo ono dalszym uszkodzeniu jeszcze przed regeneracją w naszym zakładzie.
  • regeneracja koła dwumasowego Kalisz
  • koła dwumasowe Kalisz
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved