REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CZARNKÓW

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego CzarnkówW przypadku, gdy zamieszkujesz Czarnków i zainteresowała Cię regeneracja koła dwumasowego, proponujemy lekturę informacji zawartych na naszej stronie, gdyż w tej tematyce specjalizujemy się od wielu lat. Nasi Klienci bardzo często zadają pytania, jakie czynniki powodują zmniejszenie żywotności koła dwumasowego. Otóż można wskazać kilka elementów, które do tego właśnie się przyczyniają.

W pierwszej kolejności powinniśmy pamiętać, że auta którymi ruszamy się na co dzień, to nie pojazdy rajdowe i w związku z tym agresywny styl jazdy z całą pewnością wpłynie negatywnie na ich żywotność. Niektóre zachowania, które możemy obserwować na codzień na ulicach, jak na przykład ruszanie spod świateł z piskiem opon do takich właśnie należą. Innym negatywnym zachowanie sprzyjającym zużyciu koła dwumasowego jest tak zwane strzelanie ze sprzęgła, czyli jego gwałtowne puszczanie.

Nadmierne przeciążenie samochodu w postaci przewożonego bagażu lub ilości osób, również nie należą do czynników korzystnych, lecz odbijających się na żywotności koła. Ponadto częsta jazda w warunkach miejskich w korkach, związana z bardzo częstym operowanie sprzęgłem, żywotność taką skraca. Przeciętne przebiegi koła dwumasowego, zanim konieczna będzie jego regeneracja to dystans około dwustu tysięcy kilometrów.

W naszej wieloletniej praktyce spotkaliśmy się z przypadkami, że wartość ta była znacznie niższa, najczęściej właśnie spowodowane to było bardzo aktywnym wykorzystywaniem sprzęgła i agresywnym stylem jazdy. Z drugiej jednak strony, do naszego zakładu trafiają dwumasy mające przebiegi zbliżone do trzystu tysięcy kilometrów. Tak więc, z całą pewnością styl jazdy przekłada się na to, kiedy regeneracja koła dwumasowego będzie konieczna. W sytuacji, kiedy w naszym samochodzie stwierdzimy nadmierną wibracje karoserii podczas postoju samochodu i pracy silnika na wolnych obrotach lub metaliczne dźwięki docierające do nas z okolic silnika i skrzyni biegów, powinniśmy udać się do warsztatu samochodowego, aby zdiagnozować, w jakim stanie jest sprzęgło w aucie. Nadmierne zwlekanie z tym, z całą pewnością nie będzie rozsądnym rozwiązaniem.

Gdy koło dwumasowe zdradzają takie objawy jest już wyeksploatowane i jedynie kwestią czasu jest to, kiedy nasz samochód całkowicie odmówi posłuszeństwa. Niektórzy Klienci chcą problem rozwiązać decydując się na opcję polegającą na zastąpieniu dwumasy klasycznym układem sprzęgła. Pamiętać musimy o tym, że koło dwumasowe tłumi drgania generowane przez silnik na wolnych obrotach, ale również ma kluczowe znaczenie dla ochrony skrzyni biegów przed gwałtownie przenoszonym momentem obrotowym. Zastąpienie go klasycznym rozwiązaniem może się okazać, zresztą bardzo często tak się dzieje, że skrzynia taka dosyć szybko zostanie uszkodzona. Gdy więc zamieszkujesz

Czarnków

i chcesz, aby zrealizować usługę, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie, proponujemy, aby zapoznać się dokładnie z naszą ofertą, albowiem stanowi ona doskonałą alternatywę dla zakupu nowego koła dwumasowego.

W Poznaniu przy ulicy Staszica jest zlokalizowana firma kurierska, która z nami współpracuje w zakresie przewozu do naszego zakładu od naszych Klientów podzespołów. Piszemy o tym dlatego, że niektórzy z naszych kontrahentów, gdy zamówią usługi kurierskie danego dnia zbyt późno, to przewoźnik może odwiedzić ich dopiero nazajutrz.

W wielu przypadkach oczekiwanie na kolejny dzień, to stara czasu i pieniędzy dla naszego klienta, co szczególnie dotyczy samochodów wykorzystywanych do celów firmowych i aby to przyspieszyć, można zapakować swoje koło dwumasowe i dostarczyć je osobiście do wspomnianego powyżej punktu w Poznaniu. Nim jednak to zrobimy, konieczny jest kontakt telefoniczny z nami, aby uzyskać autoryzację, bez której wysłanie przesyłki nie będzie możliwe.
  • regeneracja koła dwumasowego Czarnków

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011