REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ZŁOTÓW

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego ZłotówW przypadku, gdy zamieszkujesz Złotów i jesteś zdecydowany na opcję, jaką jest regeneracja koła dwumasowego, serdecznie polecamy nasze usługi. Posiadamy w tym zakresie ogromne doświadczenie. Nasza firma funkcjonuje na rynku już 15 lat i przez ten czas spowodowaliśmy, że na drogach można spotkać tysiące samochodów, które jeżdżą z regenerowanymi przez nas kołami dwumasowym.

Aby wykonać usługę profesjonalnie, niezbędna jest wiedza i olbrzymie doświadczenie personelu, który operacje wszystkie wykonuje. Nasze wieloletnie doświadczenie i ulepszane procesy technologiczne pozwalają nam udzielać gwarancji na 12 miesięcy bez limitu przebiegu kilometrów. W ostatnim czasie wprowadziliśmy program pilotażowy, dzięki któremu możemy wydłużyć gwarancję, aż dwukrotnie, bo do dwóch lat. Wskazuje to na nasze bardzo duże doświadczenie w regeneracji kół dwumasowych.

Dodatkowo potwierdzić to może rekomendacja jednego z wydawanych na polskim rynku motoryzacyjnym w formie papierowej od ponad trzydziestu lat tygodnika, z którego porad korzystali niegdyś praktycznie wszyscy kierowcy. Redaktorzy tego tygodnika odwiedzili nas zakład, przyjrzeli się procesom technologicznym i potwierdzili pełen profesjonalizm i rzetelność, a na zakończenie stwierdzili, że nasze usługi są rzeczywiście godne polecenia i warto skorzystać z regeneracji koła dwumasowego. Inne warunki, które trzeba spełnić, aby regeneracja dwumasy była wykonana profesjonalnie to posiadanie specjalistycznych maszyn i urządzeń.

Oferowana przez nas usługa, to proces technologiczny składający się z kilku etapów, a każdy z nich wymaga zastosowania odrębnych urządzeń i sposobów obróbki. Części zamienne, które stosujemy podczas naszej regeneracji nabywamy poza granicami naszego kraju u dokładnie tych samych wytwórców, u których zaopatrują się producenci renomowanych kół dwumasowych.

Dzięki temu mamy pewność, że nasze koła dwumasowe nie odbiegają niczym od fabrycznie nowych i dotyczy to zarówno wyglądu wizualnego, jak i co najważniejsze, parametrów użytkowych. Wielu mechaników, którzy po raz pierwszy zetknęli się z naszymi usługami twierdziło, że koło dwumasowe po regeneracji, tak na dobrą sprawę trudno jest odróżnić od części fabryczne nowej. Rodzi się tutaj automatyczne pytanie: czy kupić nowe koło dwumasowe, kiedy nasza oferta jest dwukrotnie tańsza?

Odpowiedź na to pytanie każdy musi udzielić sobie samodzielnie. Dodamy także i przypomnijmy, że gwarancja jest bez limitu przejechanych kilometrów, a w przypadku niektórych modeli nawet na 2 lata. W sytuacji, gdy zamieszkujesz Złotów i

regeneracja koła dwumasowego

jest wymagana w Twoim samochodzie lub ewentualnie zbliża się, sugerujemy skontaktować się z nami, aby uzyskać informacje z całym tym procesem związane.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę nie tylko zakresie regeneracji, ale i także w kwestii możliwości dostarczenia koła dwumasowego do regeneracji w naszej firmie. Aby nadać przesyłkę u kuriera w punkcie przyjęć, konieczna jest konsultacja z nami, aby uzyskać autoryzację tej przesyłki. Jadąc ze Złotowa, najprościej będzie udać się drogą krajową numer 188, która po około czterdziestu minutach doprowadzeni na do samego punktu docelowego.

Oprócz tego naszym Klientom oferujemy możliwość zamówienia telefoniczne kuriera, który przyjedzie pod wskazaną lokalizację i koło dwumasowe zabierze, po regeneracji zaś dostarczy z powrotem pod wskazany adres. Trzecia możliwość, to samodzielny wizyta w naszym zakładzie wraz z wymontowanym kołem dwumasowym, ale opcja taka często nie jest możliwa, choćby z uwagi na dużą odległość i czas, który należałoby na to poświęcić.
  • regeneracja koła dwumasowego Złotów

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011