REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO GNIEZNO

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego GnieznoW przypadku, gdy zamieszkujesz Gniezno i regeneracja koła dwumasowego w samochodzie powinna zostać wykonana lub termin ten zbliża się, proponujemy zapoznać się z naszą ofertą, gdyż stanowi ona bardzo dobrą alternatywę wobec zakupu nowego koła. Każda dwumasa wraz z rosnącym przebiegiem traci swoje właściwości do tłumienia drgań i w związku z tym nasilają się takie objawy jak drgania karoserii i niepokojące głosy dochodzące z okolic silnika i skrzyni biegów.

Dla prawidłowej diagnozy, czy rzeczywiście układ sprzęgła jest przyczyną powodującą te objawy, konieczna jest wizyta u mechanika samochodowego, który sprawdzi dwumasę. Niektórzy kierowcy zastanawiają się, czy zakup używanego koła nie będzie dobrym rozwiązaniem. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że jest to najgorsze z możliwych rozwiązań. Przede wszystkim może okazać się, że kupione używane koło jest bardziej wyeksploatowane, niż nasze dotychczasowe. Oznacza to, że w niedługim czasie problem powróci i będzie wiązało się to z koniecznością wydania kolejnych pieniędzy.

Kupując używane koło dwumasowe musimy mieć świadomość, że mogło ono być przechowywane w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i w jej wnętrzu zagościła już korozja i będzie ona się rozwijać, przyczyniając się do nasilenia objawów niesprawności dwumasy. Podczas demontażu z poprzedniego samochodu mogła ona być narażona na uderzenia lub inne zdarzenia wiążące się z nieprawidłowym jej wymontowaniem z auta. Podczas transportu mogła przykładowo upaść i elementy znajdujące się w jej środku mogły ulec uszkodzeniu. Sprzedawca używanego koła dwumasowego najprawdopodobniej nie wie, jaki jest jej dotychczasowy przebieg, a ewentualna gwarancja rozruchowa jest bardzo krótka, a po jej ustaniu i w sytuacji, gdy powróci problem niesprawności dwumasy nie możemy liczyć na zwrot jakichkolwiek kosztów. Przeciwnie wręcz, będziemy musieli ponieść kolejne wydatki związane z demontażem skrzyni biegów i nabyciem nowej dwumasy lub regeneracją wcześniejszej. Podstawowa zaleta, która wiąże się regeneracją koła dwumasowego jest taka, że otrzymujemy podzespół w stu procentach sprawny i posiadający pełne walory użytkowe. Koło dwumasowe po regeneracji i nowe koło dwumasowe nie różnią się od siebie niczym, zarówno pod względem wizualnym, jak i pod względem użyteczności. Oprócz możliwości doprowadzenia dwumasy do stanu porównywalnego z nowym, polecamy naszym klientom również możliwość wykonania regeneracji tarczy sprzęgła, docisku oraz wysprzęglika. Warto o tym pamiętać w momencie, gdy skrzynia biegów jest wyjęta z samochodu i mamy możliwość dokonania inspekcji. Trzeba również wiedzieć o tym, że prawidłowa praca układu sprzęgła wynika z dobrej kondycji wszystkich elementów, które układ ten tworzą. W przypadku, gdy tarcza sprzęgła, docisk lub wysprzęglik budzą Państwa wątpliwości, proponujemy wysłać je razem z kołem dwumasowym do naszego zakładu, gdzie nasi fachowcy dokonają oceny stanu tych elementów. Gdy okaże się, że również one powinny zostać zregenerowane, taka usługę wykonamy dla Państwa. Zanim jednak to nastąpi, w pierwszej kolejności skonsultujemy się z Państwem, czy usługę taką mamy rzeczywiście zrealizować. Gdy odmówicie Państwo, z całą pewnością nie będziemy tego robić na siłę. W naszej działalności dbamy o finanse naszych Klientów i wszelkie decyzje zawsze konsultujemy, aby nie narażać nikogo na nieprzewidziane wydatki. W sytuacji, gdy zamieszkujesz

Gniezno

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest konieczna, ewentualnie chcesz dokonać diagnostyki tego podzespołu lub innych elementów sprzęgła, proponujemy skontaktować się z nami, a nasi fachowcy odpowiedzą na wszystkie związany z tym pytania i rodzące się wątpliwości.

W Poznaniu przy ulicy Staszica zlokalizowana jest współpracująca z nami firma kurierska. Piszemy o tym dlatego, że spośród wielu możliwości dostarczenia do nas koła dwumasowego do regeneracji, jest również opcja osobistego przywiezienia paczki do firmy kurierskiej zlokalizowanej właśnie w Poznaniu pod wspomnianą lokalizacją. Z takiej opcji warto skorzystać szczególnie wtedy, gdy zależy nam na czasie i nie chcemy tracić całego dnia roboczego, gdy zamówimy kuriera zbyt późno danego dnia.

Specyfika firm przewozowych wiąże się z tym, że aby kurier odwiedził nas jeszcze tego samego dnia, konieczne jest złożenie zlecenia do określonej godziny. Gdy zamówimy usługę po tej właśnie godzinie, kurier może odwiedzić nas dopiero dnia następnego. Jeżeli regeneracja koła dwumasowego jest szczególnie pilna i nie chcemy tracić czasu można skorzystać z oferowanej przez nas tejże właśnie opcji.
  • regeneracja koła dwumasowego Gniezno

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011