REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KROTOSZYN

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego KrotoszynW przypadku, gdy zamieszkujesz Krotoszyn i

regeneracja koła dwumasowego

znajduje się w obszarze Twojego zainteresowania, proponujemy korzystanie z naszych usług, a dalsza lektura informacji na naszej stronie z całą pewnością pozwoli uzyskać wiele odpowiedzi na rodzące się pytania. W pierwszej kolejności chcielibyśmy poruszyć kwestię, w jaki sposób można dostarczyć do nas swoje koło dwumasowe. Otóż można przyjechać do naszego zakładu osobiście z wymontowaną dwumasą.

W wielu przypadkach z uwagi na odległość i czas, który należałoby na to poświęcić, nie będzie to z ekonomicznego punktu widzenia uzasadnione. Druga możliwość, dla Państwa najwygodniejsza, to zamówienie kuriera za naszym pośrednictwem, który odbierze koło dwumasowe spod wskazanej lokalizacji, a to może być nawet warsztat, gdzie dokonano jego demontażu, dostarczy do naszego zakładu i po regeneracji odwiezie do dowolnego miejsca. Trzeci wariant polega na tym, że można samodzielnie pojechać z zapakowanym prawidłowo kołem dwumasowym do firmy kurierskiej, która z nami współpracuje i tam nadać przesyłkę.

Ostatnia możliwość może być wykorzystana szczególnie wtedy, gdy nie zdążymy zamówić kuriera na ten sam dzień, w którym dzwonimy do nas. Specyfika branży kurierskiej wiążą się z tym, że aby wysłać przesyłkę jeszcze tego samego dnia, trzeba złożyć zlecenie do określonej godziny, uzależnionej od dokładnej lokalizacji i kodu pocztowego. Jeżeli nie zdążymy tego zrobić, to jedyna opcja, aby koło dwumasowe znalazło się w naszym zakładzie już na drugi dzień jest samodzielna wizyta w punkcie nadawania przesyłek firmy spedycyjnej. Zanim zdecydują się Państwo na wymontowanie koła dwumasowego, warto jest dokonać diagnostyki sprzęgła, aby upewnić, czy na pewno ono jest źródłem naszego problemu.

Jednym z wielu objawów zużytego koła dwumasowego są drgania i wibracje karoserii samochodu i niepokojące dźwięki dochodzące z okolicy silnika i skrzyni biegów. Mogą one wskazywać na wyeksploatowanie koła dwumasowego, ale równie dobrze mogą być efektem zużytych poduszek pod silnikiem i skrzynią biegów. Aby więcej nie wydawać na próżno pieniędzy na demontaż skrzyni i regenerację koła dwumasowego, w pierwszej kolejności trzeba dokonać rzetelnej diagnostyki, aby upewnić się, co tak naprawdę powoduje niepokojące objawy. Jeżeli macie Państwo zaufanego mechanika, można powierzyć mu to właśnie zadanie, jeżeli natomiast nie wiecie gdzie się udać, proponujemy kontakt telefoniczny z nami, a my wskażemy Państwu rzetelny serwis okolicy Państwa zamieszkania.

Na rynku regeneracji podzespołów samochodowych działamy już od wielu lat i do współpracy z nami wyselekcjonowaliśmy około 200 warsztatów samochodowych, które rozsiane są na terenie całego kraju. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że któreś z nich znajdują się bardzo blisko miejsca Państwa zamieszkania. Aby uzyskać informacje na ten temat, proponujemy skontaktować się z nami, a my wskażemy Państwu te właśnie serwisy. W przypadku, gdy zamieszkujesz Krotoszyn i

regeneracja koła dwumasowego

jest w punkcie Twojego zainteresowania, proponujemy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszelkie szczegóły związane z możliwością przeprowadzenia tej operacji.

Nieco wyżej, wspominamy jedną z opcji dostarczenia koła dwumasowego do naszego zakładu oraz odwiedzenie firmy kurierskiej i zostawienie tam paczki z prawidłowo zapakowaną dwumasą. Zanim zdecydujecie się Państwo takie rozwiązanie, proponujmy skontaktować się z nami, aby uzyskać informacje na temat naszych usług, ustalić wszelkie szczegóły całej operacji i co najważniejsze, uzyskać autoryzację na nadawaną paczkę, aby można było korzystać właśnie z tejże opcji.
  • regeneracja koła dwumasowego Krotoszyn

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011