REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO TUREK

tel. 607 706 509
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
Ko³a dwumasowe po regeneracji uzyskuj¹ przebiegi nawet do 200 tys. km!
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Posiadamy liczne warsztaty, dzięki czemu nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego jest podobna do żywotności fabrycznie nowego podzespołu.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła, dociski i wysprzęgliki.

Przedstawimy Ci prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę na rynku!

Regeneracja koła dwumasowego TurekW sytuacji, gdy zamieszkujesz Turek i

regeneracja koła dwumasowego

znajduje się w obszarze Twojego zainteresowania, proponujemy Ci lekturę naszej strony, gdzie można uzyskać sporo informacji związanych z oferowanymi przez nas usługami. Chcemy zwrócić uwagę na to, że prawidłowa diagnostyka, czy rzeczywiście koło dwumasowe kwalifikuje się do regeneracji powinna zostać wykonana u mechanika.

Niemniej jednak wielu naszych Klientów chciałoby telefonicznie poznać symptomy towarzyszące zużytej dwumasie. Aby więc nieco temat uprościć, w skrócie opiszemy niektóre z nich poniżej. Koło dwumasowe ma za zadanie tłumić drgania skrętne, które występują podczas pracy silnika na wolnych obrotach.

W związku z tym, gdy auto jest zatrzymane i silnik pracuje na wolnych obrotach, w przypadku niedomagania dwumasy, będziemy w stanie obserwować nadmierne drżenie i wibrację całego samochodu oraz da się usłyszeć metaliczne dźwięki oraz stukot wydobywający się z okolicy silnika i skrzyni biegów.

W momencie dodania gazu i zwiększenia obrotów, symptomy powinny ustąpić. W momencie włączania i gaszenia silnika dochodzące ze skrzyni biegów stuki również powinny nas zaniepokoić, albowiem mogą one być efektem wyeksploatowanego koła dwumasowego. Gdy dwumasa jest zużyta to, jeżeli samochód stoi i silnik pracuje na wolnych obrotach, podczas wciskania sprzęgła ewentualne dźwięki i metaliczne hałasy powinny zanikać, pojawić się natomiast mogą ponownie w momencie, kiedy puścimy sprzęgło.

Zwróćmy także uwagę, czy w momencie, gdy delikatnie wciskamy pedał sprzęgła odczuwalne jest jego drżenie. W przypadku, gdy jest rzeczywiście odczuwalne, można prawdopodobnie przypuszczać, że problem dotyczy koła dwumasowego. Nie jest to jednak werdykt ostateczny, albo może się zdarzyć, że inny zespół jest odpowiedzialny za te objawy. Doskonałym tego przykładem są zużyte poduszki pod silnikiem i skrzynią biegów, które mogą dawać podobne objawy, co dwumasa i z tego właśnie powodu nie warto kupować nowej części i samodzielnie ustalać, czy koło dwumasowe kwalifikuje się do regeneracji, ale udać się do mechanika, który dokona diagnostyki sprzęgła i ewentualnie wyeliminuje inne przyczyny.

Gdy więc zamieszkujesz Turek i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

lub jego diagnostyka, najprostszą formą będzie kontakt telefoniczny z nami, aby ustalić wszystkie szczegóły operacji.

Istnieje także możliwość samodzielnego przywiezienia koła dwumasowego do regeneracji bezpośrednio do siedziby firmy kurierskiej zlokalizowanej właśnie w Poznaniu. Droga to około 130 kilometrów i jej pokonanie to około półtorej godziny. Alternatywnie, można skorzystać z punktu nadawania przesyłek zlokalizowanego w Kaliszu lub w Łodzi, a dojazdy do tych miejscowości z pewnością są krótsze, niż do Poznania. Niemniej jednak, może okazać się, że przejazd autostradą będzie najszybszy.

Oczywiście decyzja ostateczna należy do Klienta. Zanim wybierzecie się Państwo w drogę ze swoim kołem dwumasowym, prosimy skontaktować się z nami, abyśmy mogli ustalić wszystkie szczegóły całej operacji.
tel. 607 706 509
  • regeneracja koła dwumasowego Turek
  • koła dwumasowe Turek
© 2011 by "Aquaress"   -   All Rights reserved