REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KOŁO

tel. 609 508 607
Jesteśmy w Twoim mieście!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
i w soboty w godz. 10.00 - 14.00
ROZWIĄŻEMY KAŻDY PROBLEM Z TWOJĄ DWUMASĄ
CENTRUM REGENERACJI KÓŁ DWUMASOWYCH
Liczne warsztaty - nie musisz daleko jeździć, aby zdiagnozować, zdemontować i zamontować swoją dwumasę. Żywotność zregenerowanego koła dwumasowego podobna do żywotności fabrycznie nowego.
Regenerujemy także tarcze sprzęgła i dociski.

Regeneracja koła dwumasowego KołoZamieszkujesz Koło? Interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

? Jeżeli na te dwa pytania odpowiadasz twierdząco oznacza, że odwiedzasz właściwą stronę internetową. Nasza firma działa na rynku już 15 lat i w związku z tym, mamy ogromne doświadczenie.

Układ sprzęgła tworzy nie tylko samo koło dwumasowe, ale również docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Aby cały układ pracował poprawnie, elementy te muszą być w dobrej kondycji. Naszym Klientom umożliwiamy dokonanie regeneracji nie tylko samego koła dwumasowego, ale również regenerację docisku, sprzęgła i wysprzęglika.

W przypadku docisku, jego regeneracja polega na niwelacji, tak zwanego stożka, oznaczającego utratę płaszczyzny, gdyż wtedy moment obrotowy przenoszony z wału korbowego rozkłada się na mniejszą powierzchnię. Ale to kolei skutkuje wzrostem temperatury w całym układzie. W momencie, gdy wykonana jest regeneracja docisku, przywrócona zostaje płaszczyzna powierzchni ciernej, a cała siła tarcia rozkładają się na o wiele większą płaszczyznę i dzięki temu temperatura pracy sprzęgła jest prawidłowa.

Regeneracja wysprzęglika oznacza wymianę łożyska oraz znajdujących się w nim uszczelnień, które na skutek upływu czasu i zużycia nie są już tak efektywne, jak w przypadku nowego elementu. Regeneracja tarczy sprzęgła oznacza nabicie nowych okładzin, dzięki czemu jej grubość jest prawidłowa i przenoszony moment obrotowy nie powoduje żadnych uślizgów.

Nasza firma na rynku regeneracji podzespołów samochodowych działa już od wielu lat i oprócz regeneracji kół dwumasowych możemy również Państwu zaproponować regenerację innych podzespołów: maglownic, czyli przekładni kierowniczych oraz sprzęgieł hydrokinetycznych zwanych konwerterami, wykorzystywanych w automatycznych skrzyniach biegów.

Do całości kompleksowych usług dodajemy jeszcze taką, która polega na zarekomendowaniu warsztatu, w którym można dokonać diagnostyki podzespołów oraz ich montażu i demontażu w wypadku zdecydowania się na usługę. Obecnie współpracuje z nami ponad 200 warsztatów na terenie całego kraju i z całą pewnością, któreś z nich są zlokalizowane bardzo blisko miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu cała usługa będzie dla Ciebie bardzo komfortowa.

W sytuacji zatem, jeżeli zamieszkujesz Koło i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy odwiedzą na wszystkie pojawiające się w tym zakresie pytania i wątpliwości.

W Poznaniu przy ulicy Staszica jest zlokalizowana współpracująca nami firma kurierska. Piszemy o tym, ponieważ niektórzy nasi Klienci chcieliby osobiście dostarczyć do naszego zakładu swoje koło dwumasowe, ale jednocześnie zależy im na czasie i nie chcieliby czekać na kuriera. W takim przypadku, można dostarczyć dwumasę zapakowaną w prawidłowy sposób do punktu nadawania przesyłek w Poznaniu.

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest kontakt telefoniczny z nami i zamówienie kuriera, który odwiedził Państwa i odbierze przesyłkę, lecz w wypadku pośpiechu lub gdy złożymy zlecenie zbyt późno danego dnia i kurier może przyjechać dopiero nazajutrz, to rzeczywiście opłaca się, aby przyspieszyć całą operację i odwiedzić samodzielnie Poznań i tam nadać koło do regeneracji.
  • regeneracja koła dwumasowego Koło

tel. 609 508 607
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. W każdym większym mieście mamy swoje warsztaty partnerskie.
Nie musisz daleko jeździć i szukać właściwego specjalisty.

W Twojej miejscowości też możemy Ci pomóc!
poniedziałki - piątki od 8.00 do 18.00
soboty od 10.00 do 14.00
niedziele i święta - nieczynne
Ceny naszych usług zależą od tego, czy chcesz zregenerować tylko dwumasę,
czy także tarczę i docisk. Z uwagi na wiele wariantów usługi zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Aquaress 2011